İşinin ehli ustalar buyrun yorumlarınızı bekliyorum

Turko

Uzman
Gölge düşmüş işaretleri n üzerine yanıltır görüşü. Başka fotoğraf var mı güneş ışığı görmeyen. U gibi değilde sanki uç ları çentik li gibi nal işareti gibi emin değilim. Pc den bakayım şantiyeye geçince.

lagardel

Aktif Üye
selamlar;
kanımca etrafta bayan mezarı olduğunu gösteriyor.( malesef çubuk yoksa işin zorlaşır gibime geliyor)
rast gele

poseidon2023

Uzman
Allah iylini versin emiiii

taşın okadar resmini cekecegine taşın bulundugu yerin araziyin ve tepeyin eteklerini ve diyer tepelerin ve cevredeki acık alanların resimlerini nıye cekmedin

riyala

Aktif Üye
avına uzanmış avcı.koruma gudusüyle patısinjnı uzatmış .nal işareti değil bu.tünel mevcut.

Storm

Editör
Kamhi Leonard ustam. Seni uzun zamandır göremiyorum senin değerli yorumlarını da almak isterim bu konu hakkında. Uzun zamandır görüşüp paslaşamıyoruz

Storm

Editör
dardanos ustam şeninde yorumlarını alsam. Siz değerli ustaların yorumlarını alıp hepsini bi kapta çorba yapıp harmanlayıp güzel sonuçlara varıyorum.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ekli dosyayı görüntüle 218780

Ekli dosyayı görüntüle 218781

Bu oyma guzel yönde vermiş
Bu yönün araştırması veya elinde olan bilgi resim neler var strom ustam
Kırmızı okla yönünü verdim

Birde senden ricam fotoraflamalarin guzel ama bazen gözden kaçan oluyor elbet :)
Mavi kare içine aldigin yerde üstteki kabartma gibi bir yılan şeklinde kabartma var
Belkide göz yanılgısı ben yanılıyorumdur
Ama siz gidince çıplak gözle ve ıslatarak bi gözden geçirirsiniz kolay gelsin

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Yamacı mamamic bilmem yönler o yönde işaret ediyor belkide incelemen gereken asıl yer bu şimdiki attigin kayalıklar mesafesi çok değilse