İsli Mağra

İndiana jones

Editör
İsli Mağara

Tavanında bir istavroz mevcuttur. Bu istavrozun altı kazılıp demir ızgara kalkacak merdivenlerden aşağı inilecek. Burada tuzak mevcuttur. Sol yol odalara gider, sağ yol tuzaklıdır. Koridorda sağa sola iyi bakmak gerekiyor. Bi r kalem girebilecek şekilde delikler olmalı bunlar tuzak bu delikler kapatılmalı. Sonuna gittiğimiz zaman önümüze ince bir su, derinliği dize kadar, genişliği 20 arşın. Karşıya geçmek için basamak taşları mevcut. 1,3,5,7, taşlara basılmayacak. Önünde 3 taş kalacak üçünede basmadan karşıya atla. Karşıda üç koridor var. Birisinin üstünde bir istavroz. Onun sağ tarafındaki dehlize gir. Tam üç adım at ve kaz, orada zincirli halka çıkacak. Onu çektiğimiz zaman geçilen sudaki tuzaklar iptal olacak. Menfezden çıktığımız zaman karşısında büyük mağara görülecektir. Burada su yüksekten düşer. Suyun düştüğü yerde bir değirmen çarkı vardır. Çarkın 107 dişi mevcuttur. Bu çarkı durdur. Orada ayak burnu girecek kadar merdivenler yapılmıştır. 18 nci basamağa ne tutun nede bas, yukarı çık. Yukarıda yapılı 30 oda mevcuttur. Burada Traklardan kalma yer altı şehri mevcuttur. Buradaki havuza dikkat, içindeki su zehirlidir. Havuzun kenarında bir çocuk elinde su testisi. Elindeki testi kırıldığında içinden bir halkaya bağlı zincir çıkacak. O çekilince havuzdaki su boşalacak. Boşalınca içine gir, havuzda çıkıntılı bir taş var.o taş kırılacak içinden yaylı rozat çıkacak onu bastır,havuzun döşemesinde bir kapak açılacak. Merdivenlerden aşağı inilecek. Merdivenlerden inilirken duvarlara el sürülmeyecek.Aşağıda ki hazine en büyük dört hazineden biridir. 40 adet dev küp, içinde altın heykeller mevcuttur. Küpün biri yeşildir. Onun kırılmaması gerekiyor. Yanındaki kırmızıda kırılmayacak üstünden kapağı açılacak.

Mckaraşeytan

Member
Vay anam vay ben vazgeçtim gardaş bu ne ya böyle sen bunları harita veya yazıttanmı buldun peki bu karad anlattığına göre yaşamış olman lazım bu olayları

İndiana jones

Editör
Vay anam vay ben vazgeçtim gardaş bu ne ya böyle sen bunları harita veya yazıttanmı buldun peki bu karad anlattığına göre yaşamış olman lazım bu olayları
Kayıtlardan alıntı sitede üstat paylaşmış ben de arkadaşları bilgilerdiriyorum eşkiya belgeleri bunlar voyvoda volca nın

Mckaraşeytan

Member
Gardaş bunun 300 işareti var 60 ı dolu gerisi aldatmaca yapılmış gerçeğine denk gelmek çok uğraş ister