İvriz Kaya Anıtı

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Geçen sene Bi konu açtıydım bizzat ivrizden resimleri kendim çekerek burda sizlerle paylaştıydım. Tevafuk şuan yine Ereğlideyim :) 2 gün önce kabartmanın ordaydım. Kazama ustam teşekkür ederiz bu güzel bilgiler için.

gülbahçeli

Editör
kusura bakmayın url den yüklemeye çalıştım olmadı

Metalicvoice

Operatör
Bunu görünce hacivat ile karagöz aklıma geliyor nedense... :)

gülbahçeli

Editör
ustam şimdiye kadar onlarca resim yükledim orda tarif edilenlerin hepsini uyguladım bir türlü resim yüklenmiyor sebebini anlamadım burda yeni olabilirim fakat başka bi sitenin yılladır üyesiydim fakat orda hayat durmuş gibi uzun zamandır internetim yoktu yeniden bağlattım bu siteyi gördüm ve üye oldum bakalım hayırlısı

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
ustam şimdiye kadar onlarca resim yükledim orda tarif edilenlerin hepsini uyguladım bir türlü resim yüklenmiyor sebebini anlamadım burda yeni olabilirim fakat başka bi sitenin yılladır üyesiydim fakat orda hayat durmuş gibi uzun zamandır internetim yoktu yeniden bağlattım bu siteyi gördüm ve üye oldum bakalım hayırlısı
Hoş Geldin aramıza .
Resim yükleme konusunda nasıl bir hata oluşuyor ?
Eklenti olarak veya yanlış geçersiz Url de gözükmüyor .
Resmi pc ye yada mobil cihaza indirtikten sonra cevapla yazan yerin yanında gelişmiş seçeneği var ordan daha ayrıntılı yükleme seçenekleri var .

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Şu resimleri bende merak ettim. Ama hala aynı sorun, bu sorunu bu kadar uzun yaşayan benim gördüğüm ilk üyesin gülbahçeli :D