Jandarma izinsiz kazı yapan 5 kişi yakalandı

Ebu Computer

Bilgili Üye

Kırşehir Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kaman İlçesinde izinsiz kazı yapan beş kişiye suç üstü yaptı.

Alınan bilgiye göre İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Kaman İlçesi Meşe Köyü arazisinde yapılan teknik takip sonucu düzenlenen operasyonda kaçak kazı yaptıkları belirlenen U.L., M.K, M.G.,C.H.E., suç üstü yakalandı.

Şüphelilerin yanında 1 jeneratör, 1 beton delici, 1 akü, 30 metre kablo, 12 farklı kazı malzemesi de ele geçirildi. Jandarma Komutanlığında alınan ifadelerinin ardından şüpheliler, adli mercilere sevk edildi.

FReeWaLLe

Yeni Üye
üzüldüm salsalar ne olacaktı sanki vatan hainimi adamlar :S

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Teknik takip ? Kendi kendilerine matrixcilik oynuyorlar. Jeneratörün sesini duymuşlar yazsanıza..

Ibrhm

Aktif Üye
Dikkat etmek gerek, bölgede gölgeleneceğin ot yok. Gözleri iyi gören biri gündüz sizi başka bir tepeden en az 30km. Takıp edebilir. Öncelik gizlenme olmalı.

Ibrhm

Aktif Üye
Bölgede köylüden ispit gelmez iyi bildiğim için bölgeyi sit alanı Mal bulanındır hocam hatta size teşekkür borçluyum bu konuda. Tümülüsü fotoğraflamıştım dışardan sitedede var . İçerisine girecektim ertesi gün sizde yorumunuzda sakın ihale sana kalır demiştiniz. Yan yana üç yüksek tepe birinde tümülüs, birinde mağaralar,diğerinde harabe bulunur. Tekrar gittim içeri girmedim o vericileri incelerken kameraları gördüm .Tekrar teşekkürler.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bölgede köylüden ispit gelmez iyi bildiğim için bölgeyi sit alanı Mal bulanındır hocam hatta size teşekkür borçluyum bu konuda. Tümülüsü fotoğraflamıştım dışardan sitedede var . İçerisine girecektim ertesi gün sizde yorumunuzda sakın ihale sana kalır demiştiniz. Yan yana üç yüksek tepe birinde tümülüs, birinde mağaralar,diğerinde harabe bulunur. Tekrar gittim içeri girmedim o vericileri incelerken kameraları gördüm .Tekrar teşekkürler.
Ben teşekkür ederim..... görevimiz ayık olmak ve ayiktirmaktir