Joker x1

Unsal

Yeni Üye
Selam arkadaslar bu cihazın dün bir sitede Joker x1'in videolarını izledim izlediyim kadarıyla inandırıcı geldi değerli yorumlarınızı paylasirsaniz sevinirim şimdiden herkese teşekkürler.

honuslu

Yeni Üye
aleykümselam ustam,ben aldım memnunum şimdiye kadar gördüğüm en iyi net ayrım yapabilen ve stabil arama yapabilen dedektör diyebilirim,ben Konya merkezdeyim isteyen arkadaşlar uğrayıp deneyebilir.

mguleryuz

Aktif Üye
yerli puselere inanma arkadaşım bak her gördüğümde uyarıyorum vlflere birşey diyemem vlf konusunda ülkemiz iyileşti ama pulse sistem dedektörleri hala fason kanmayın almayın lorenzden şaşmayın

Unsal

Yeni Üye
Teşekkür ler verdiyiniz bilgiler için.

Samiay

Yeni Üye
Merhaba kardeşim ben konya da ikamet ediyorum joker x1 satın alacağım yazını görünce tanışmak istedim verirsen sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Seyit64

Yeni Üye
Slmlar arkadaşlar joker x1 cihazı gerçekten stabilmi artı 1 metre veya altına inebilirmi 20 /20 gibi objede lütfen yardımcı olun .

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakan35

Yeni Üye
Slmlar arkadaşlar joker x1 cihazı gerçekten stabilmi artı 1 metre veya altına inebilirmi 20 /20 gibi objede lütfen yardımcı olun .
selam kardeşim ben 8 aydır kullanıyorum şimdiye kadar gördüğüm en stabil cihaz diyebilirim minerali silme özelliği de var arazide sıkıntısız gezebiliyorsun ustanın herzaman dediği gibi gelin arazide test edin öyle karar verin test etmedende kimsenin lafına bakıp hareket etmeyin derim

dr.

Bilgili Üye
selam kardeşim ben 8 aydır kullanıyorum şimdiye kadar gördüğüm en stabil cihaz diyebilirim minerali silme özelliği de var arazide sıkıntısız gezebiliyorsun ustanın herzaman dediği gibi gelin arazide test edin öyle karar verin test etmedende kimsenin lafına bakıp hareket etmeyin derim
kardeş 5 yıl sonra cevaplamışsın

dr.

Bilgili Üye
jokerx1 den bahsetmiyorum aldığım cihaz jokerx2 alalı daha 8 ay oldu istersen numaranı yaz buyur gel beraber test edelim
kusura bakma kardeş şakasına yazdım. Teşekkür ederim davet ettiğin için. Hayırlı günler