Kabartma üçgen bi tarafı A benzer işaretli kaya

Defineci adam

Aktif Üye
ustam bence hiç uğraşılmaz ya şöyle 1800 lü yıllardan sonra sağlam bir yer bulacan alacan kazı ruhsatını devlet destekli yüzde 50 yüzde 50 kırışacan. Böyle yerler amelelik işler tuzak zehir ve yakalanma ihtimalin de var.
Hiçbirşey insan sağlığından önemli değil. foruma yeni üye oldum okuyorum adamlar taş resmi çekiyorlar tamamen doğal olan birşeyi illa bişeye benzetmeye çalışıyorlar. o kadar psikolojik olarak adamın hayatını etkilemiş. Hayat başka yönleriylede güzel. En güzel define kişinin sağlığı huzuru ve mutluluğudur. Az para girsin evine ama evinde huzur mutluluk helal lokma olsun gerisi yalan.

Böyle macera işlerine girip kendini fazla yıpratmamak gerek. Çoğu video çeken bilgi veren kişide çubuk satmak için reklam yapıyor.Milletin cebindeki 3 5 kuruşu kapmaya çalışıyorlar.

Hayat güzel arkadaşlar en büyük hazineniz sağlığınız ve mutluluğunuzdur.
Bizde hobi olarak yapiyoruz usta feysde 40 tane define sitesi var 40 kıda ya cubuk satiyo yada cihaz satiyo adamlar bi cubuktan 10 tane seri yapiyo 3 bine 5 bine cubuk satiyo allaha sukur oyle cakallarla isimiz olmuyo dedigim gibi biziki hobii

Karabulut

Operatör
Birazdaha etrafı açılıp bakmakta fayda var sanki oyup yerine tekrar yerleştirilmiş gibi duruyor

İndiana jones

Editör
5zEAK8.jpgyukardakinin fotoraflarini çek alt tarafta kanal var bu sekil yandan kanallarin sonlarinda veya ortasinda mezar odasina giris olur ama göze carpan bi isaret goremedim fotoraflari artirmalisin

Apollon01

Moderatör
Moderatör
5zesLG.md.jpg

taşlar oraya dizilmiş gibi olduğu yeri detaylı yoklayınız