Kabartma yılan

ÖMER HATTAB

Editör
Bahattin bir yanlışlık yapıp resimleri karıstırdı herhalde
kasıtlı yapmamıştır demek geliyor içimden
şimdiye kadarki konularında böyle bir şeyine rast gelmedik.

Bahattin

Member
Usta bende yalan dolan dalavere olmaz neyse o varsa ben burayı çözerim diyen buyursun gelsin herhangi bir yalan dolan çıkarsa yaptığı masrafın iki katını vermezsem namerdim

A-R-E-S

Member
Siz Bahattin arkadasimi yanlis anlamissiniz ustalar.
Adam isareti bulmus buraya yuklemis ilk fotolar kendi cekimi .sonradan ayni isareti internette gormus. Internete dusen bir isaretin yaninda bulunamicak diye bi kaidemi var? .
Heves kirmayalimlutfen.yukle kardesim cevre fotolarini isaretle birlikte yer tespitinde bulunuruz fikirler alinir tecrubeli ustalardan insallah

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Siz @Bahattin arkadasimi yanlis anlamissiniz ustalar.
Adam isareti bulmus buraya yuklemis ilk fotolar kendi cekimi .sonradan ayni isareti internette gormus. Internete dusen bir isaretin yaninda bulunamicak diye bi kaidemi var? .
Heves kirmayalimlutfen.yukle kardesim cevre fotolarini isaretle birlikte yer tespitinde bulunuruz fikirler alinir tecrubeli ustalardan insallah
Estağurullah sevgili @A-R-E-S ustam bizim amacımız yardımcı olmak gün yüzüne çıkarmak. Değerli @Bahattin ustamızı severiz bu yüzden oyuna gelmesini istemediğimiz için baskı kurdum birazcık. Bu yılan ilk kez gelmedi bu foruma belki faydamız dokunur. Diye paylaşıyorum (bknz.)

http://www.definesohbeti.com/fotogr...-cm-boyunda-yilan-ve-altinda-yazilar-var.html

Bu başlık altında detaylı bilgiler üstadlarımız tarafından verilmiştir zamanında. Hatta menderes üstad bile yorumunu esirgememiş.
Selametle

Son düzenleme:

A-R-E-S

Member
toyalp ustam saygida kusur ettiysem ozurdilerim affiniza siginarak gozunle gordugunu soylemis Bahattin bey.muaffak olur insallah allah herkesin gonlune gore versin hayirli gunler

A-R-E-S

Member
O konuya baktim islatmislar.demekki ayni isareti bir kisi gormemis .

Bahattin

Member
Eyvallah usta aynen öyle oldu en kisa zamanda atcam çevre resimleri

Bahattin

Member
Toyalp ustam dün akşam oradaydım yeri gözlerimle gördüm gece olduğu için çevre resimleri çekemedim buraya yüklediğim resimleri beni buraya götüren arkadaşta vardı ondan aldım üstelik işareti biraz kırmışlar ama yinede belli müsait bir zamanda çekip tekrar yükleyeceğim alakanız için teşekkür ederim ayrica ustam bu yılan 44 cm sivas merkeze yakın

Son düzenleme:

A-R-E-S

Member
Yazida meded allah yaziyor .ama .galiba olen kisi icin soylenmis