Kale !!

feverishero

Yeni Üye
selamın aleyküm burası iç anadolu bölgesinde kale diye adlandırılan bir yer kazı yapılmış fakat blok taşların göründüğü yer hiç oynanmamış tahminimce eski yapılan bir kazı zamanla yağmur suyuyla blok taşlar ortaya çıktı diye düşünüyorum siz ne diyorsunuz çalışımaya değermi değerli fikirlerinizi bekliyorum..
Ekli dosyayı görüntüle 226941
Ekli dosyayı görüntüle 226942
Ekli dosyayı görüntüle 226943
Ekli dosyayı görüntüle 226944
Ekli dosyayı görüntüle 226945

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
senin mekaninmi kardes durumlar karisik.eski resimler tamam olmus.yanliz yeni olan kirmizi toprakli iki resim.olmamissanki gazbeton.taslar sonadan konmus oraya..40.yillik romaliyim booylee sutun gormedim.papazin erigi ikramimiz...anladin sen..

szihoprenic

Bilgili Üye
senin mekaninmi kardes durumlar karisik.eski resimler tamam olmus.yanliz yeni olan kirmizi toprakli iki resim.olmamissanki gazbeton.taslar sonadan konmus oraya..40.yillik romaliyim booylee sutun gormedim.papazin erigi ikramimiz...anladin sen..
Ustam engin tecrubelerini kelimelere naksetmissin yine :)

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Neden ve nicin islem.yapildigi hakkinda bilgi yok..tespot neydide o kadar inildi toprak katmanina bakinca hic bisey olmadigi belli..ayrica Mal bulanındır ustamizin dedigi gibi o taslar neden sonradan oraya konup fotolandi..

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır kardeşim ne oldu ne yaptik bilmeden varsa bi kusurumuz bilelim duzeltelim hemen

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
OsiriS ustam gecen hafta ege sahil bolgesinde projen vardi yakin olanlari sruyodun.benfe sana sahili birak afyin manisa kula salihli takil dediydim.haberler kisminda bak sidas gibi yerleri mundar etmisler..ona uzuldum 40 yillik uyuyan devi uyandirmislar..dur okunuya etiket atiim seni

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır kardesim dogrudur guzel yerler ama ben didimden disari cikamiyorum ki..daha burdaki islerimi bitiremedim.elbette kafamda var biseyler ama oncelik burdaki islerim bu kadar yol almisken yarim birakmaz olmaz.birde oralar guzel dedim ama buralar dahada guzel bilgin olsun..

TekrarDeneyiniz

Yeni Üye

Mal bulanınındır ustanın dediği gibi o taşlar oraya sonradan koyulmuş ve hatta çalışma yapan kişi kendisi koymuş toprak kaymasın diye