Kalleşlik hainlik vefasızlık .

adem44

Bilgili Üye
Ustalar başımdan gecen olayı anlatım adamın biri ortak iş yaparken beni kafaya taktı 5 kısıyık 2 kişi hem memleketlim hemde baya zamandan iş yapıyoruz diğer iki kişi yi yeni tanıdım anlasmayı bastan yaptık ne olduysa beni bi şekilde ortaklıktan cıkardılat anlasma fes oldu ben de bu iki haini 7 sulalesıne kadar gıttıgı mekan konustugu kısılerle beraber sildim dağa da ne goruyorum ne raslıyorum Allah ıma cok sukur savasa gitsem bu tip kahpeleleri dusmanımdan cok dusman bellerim ulke geri gidiyorsa butıp serefsızler yuzunden geri gidiyor..

adem44

Bilgili Üye
Bu kahpe birde abimi gorup benim sucum yok diyot at dediler bende attım diğeri zaten kallesin onden gideni .

adem44

Bilgili Üye
Kesinlikle .emanet belimdeydi analarını aglattım oyle laf soktum o iki vefasıza adata kukurukle yıkadım kazasız belasız cktım gitti .

adem44

Bilgili Üye
Gezdiğinşz arkadaslara dikkat edin benide ders alın.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Her şer de vardir bir hâyır. Sabir ve sükûneti elden bırakma. Keskin sirke küpüne zarar

adem44

Bilgili Üye
Define işinde diğeri bana diyorki bi arkadasla baktıgım yeri bakalım diyor kallesin onden gideni diğer arkadas uyusturıcu bagımlısı ama adam satmaz en sonunda oda bişey çıkmayacagını anlayınca doğal olarak cekıldı .haklı tabi boyle adamlar sayıyla.

adem44

Bilgili Üye
Her şer de vardir bir hâyır. Sabir ve sükûneti elden bırakma. Keskin sirke küpüne zarar
Zaten sabrediyorum 2 cocugum var onları dusunuyorum yoksa tohumuna mı para verdim vatandan pislik temızlenmıs olur.

sepetkaya

Editör
adem44 usta bütün yaşadığımız acı şeyler bize tecrübe olur, Allah yanlışa giden yolumuzu kapatır inşallah.. yaradan seni çocuklarına ailene bağışlasın.. akıl en büyük dosttur.

adem44

Bilgili Üye
adem44 usta bütün yaşadığımız acı şeyler bize tecrübe olur, Allah yanlışa giden yolumuzu kapatır inşallah.. yaradan seni çocuklarına ailene bağışlasın.. akıl en büyük dosttur.
Tesekkurler ustam bu olay oalalı baya oldu dunya imtihan nefsini one atana yazık olacak bu kısılerde nefsine uyuyor tıraslayınca dayanamıyorlar ne yaparsın insan olan nefsiyle degıl aklıyla hareket yapar doğru ile yanlısı ayırır.