kalp mi ?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cubuk varsa yaninizda kalbin ucuna dogru yamac tarafindan bosluk bakarsaniz yakalayabilirsiniz. Odalar tunelle yigmalarin altina gelebilir ve yuzeydeki irili ufakli taslarin altina. Kalbin cebresini iyice incelerseniz sanirim girisi bulabiliriz. Isaret lazim bu bir oyuk yada bir cizikte olabilir
Cokca resim cekersenuz ustalarimiz degerlendirirler. Selametle

A-R-E-S

Member
M.B ve duzgun cizilmis kalp ..blmiyorum cok derin degil czgiler yenide olabilr .ama orada sasece kalp ve m b yok .ustunde ve kayanin sagndada bsyler var onlari islatmamissn

Şirvan

Operatör
İşaretin sağinda kapak varsa aç orayi. En fazla 1mt. Sonrasinda kapalı olanı bulmak M harfinin 5 mt solunda boşluk mak

A-R-E-S

Member
M ile B harfi degilde bana bunlar isaret gibi geldi ama yosundan goremiyorum ve sadece m ile b yi isaretlemissin.ustundede isaretler var onun birdahakine kayayi komple islat.
Ustalarin "kayayi islat"demelerinin sebebi ,gorunmeyen isaretleri gormektir,kalp ve m b isareti zaten bariz gorunuyor sen sadece onu islatmissin yaptiginin bir amaci kalmamis
Ekli dosyayı görüntüle 137204Ekli dosyayı görüntüle 137207Ekli dosyayı görüntüle 137209Ekli dosyayı görüntüle 137211
benim gorduklerim bunlar .telefonumdaki program cizime cok yeterli degil elimden geldigince ustunden gtmeye calistim.
Ama orada bir çapa bir yilan ve brtanede balik gibi bir hayvan var.m ile b ye cok takilme bnce onlar yeni.sen ustundeki isaretlere bak .
Dedigm gibi yosunlari temzle ve KAYAYI KOMPLE ISLAT

mayhem

Co Admin
Co Admin
şu senin siyah malzeme çantanı yasladığın kaya dibinde araştırma yap güzel görünüyor burdan GUNEY GUN resim varsa o kısımın konuya ekle arkadaşlarında fikrini almadan işlem yapma iyi formlar.

GUNEY GUN

Member
S.A. ustalar yaptığınız yorumlar için allah razı olsun
alan tarama çubuğunda bir şey hissetmedik.(2 L çubuk)

(4 I çubuk) kaya üzerinde boşluk veriyor. 3-4 m doğu tarafında boşluk veriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 137611
doğu yönü

Ekli dosyayı görüntüle 137612
kuzey yönü

Ekli dosyayı görüntüle 137613
güney yönü

Ekli dosyayı görüntüle 137614
batı tarafından sembolün olduğu kayaya bakış.

diğer fotolar

Ekli dosyayı görüntüle 137615

Ekli dosyayı görüntüle 137616

Ekli dosyayı görüntüle 137617

Ekli dosyayı görüntüle 137618

Ekli dosyayı görüntüle 137619

Ekli dosyayı görüntüle 137620