Kalpli kaya

falcata28

Yeni Üye
sa degerli kardeşim o kayayı kır ceb var o kayada esyası alınmamıssa güzel bsyler hedıye eder sana kaplı kayada ceb var unutma ...

DİVANE

Moderatör
Moderatör
baltazar3412 kardeşim ben kalbe benzetemedim eğer sen kalb olduğunu düşünüyorsan çevresinde araştırma yap kalb bayan mezarı olup değerli takıları olur bu kişinin zenginliğine göre değişir aynı zamanda tuzaklıdır kolay gelsin

baltazar3412

Yeni Üye
As ustam uzun zamandır dolaşıyorum buralarda inşallah dediğin gibidir bize nasip olur.Farklı görüşü olan ustalarım varsa bekliyorum.Emeğine sağlık ustam.

Sarıyerli34

Bilgili Üye
As ustam uzun zamandır dolaşıyorum buralarda inşallah dediğin gibidir bize nasip olur.Farklı görüşü olan ustalarım varsa bekliyorum.Emeğine sağlık ustam.
Selamun aleyküm bu kalpten bizim mekanda da var lakin şuan gitme şansımız yok...muhtemelen bayan mezarı..kalp işareti tehlikeli diyenlerde var ustaları dinleyip dikkatli çalışma yap..sonuca en kısa zamanda ulaşırsın inşallah..sonucu merakla bekliyorum paylaşırsın burda selametle kal

rrespect

Member
elinizin olduğu kaya ile kalp olan kaya aynı mı veya yakınlıkları nedir ? İlk attığınız büyük kayanın ne tarafında yer alıyorlar ? Bölge tam kafama oturmadı benim varsa başka resimlerde paylaşırsanız biraz daha iyi olur diye düşünüyorum. saygılar.

rrespect

Member
Ustam bakın bu son attığınız resim çevreyi biraz daha güzel anlamamıza yarıyor. Burada işaretten çok yerin durumu önem kazanıyor dikkat ettiyseniz sabit olan büyük kayadan çok miktarda parça kopmuş hele bir tanesi ilk resimde görünen kopmuş çok büyük bir parça sizin kalp olduğunu söylediğiniz kaya çevredekilerden çok daha küçük mıhtemelen bu parçalar daha önceden o büyük kayanın üzerindeydi. Bence işaretinizin yeri değişmiş. Ustalarımın dediğine katılıyorum bölgede bir kadın mezarı olabilir Çubuk ile boşluk ve değerli mağden bakmanızı öneririm bu ufak taşa çok bağlanmamanızı büyük kayaya yoğunlaşmanızı öneririm. Diğer ustalarımızda bu resimden sonra kıymetli yorumlarını yapacaktır. Lütfen ustalarımızın da her tavsiyesini dikkate alın. Saygılar.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim burası anıt mezar. Burada mezar başka yerde emanetler başka yerde. İşlem yapmasıda çok zordur tespit etmeside çok zordur. Görselleri ne kadar çoğaltırsanız o kadar çok yorum alırsınız. Kolay gelsin.