Kamerada var ama gözle görünmüyor

Noname

Yeni Üye
resim

yüklediğim resimlerde domuz kafası ve domuzun kafasının tam karşısındaki sakallı,gözlüklü ve kulakları dahi belli olan bir silüet bariz görünüyor. domuzun kafasının gösterdiği yerde kamera ile bakınca,su içinde kayaya saplı bir kaç domuz parası var ve altında sandık var,ama suya girince göremiyoruz

Noname

Yeni Üye
eldeki resimler bunlar,ustalar bu resmi yorumlarsa sevinirim

Noname

Yeni Üye
kayaların üstünde baca var ve oradan soğuk hava üflüyor, gördüğünüz su buz gibi ve akıntı var

Noname

Yeni Üye
domuz ve insan silüeti işaretledim,domuz paraları derinde su içinde kayaya saplı, görüntü çok flu suya girince de görülmüyor

beyazzadam16

Bilgili Üye
mağara güzelmiş kayalarda ama biraz benzetme yapmışsınız sanki ustam , suyun üstünden para görünüyorsa sokun bir çubuk aparat tutun parayı ,tuttugunuza gözünüzle emin olun girin suya ne diyeyim böle bişeye Kristof34 abi bak sakallı amca bu

Ekli dosyayı görüntüle 76084

Noname

Yeni Üye
kamerayla görünüyor,dalgıç suya giriyor göremiyor

karatoprak

Yeni Üye
Ben işaretlediğiniz yerlerde sizin gördüğünüz hiç bir şeyi göremedim, neye nasıl bakarsan öyle görürsün misali olmuş biraz.

turab42

Member
kristof ustamın dedigi gibi kırılma olabilir para gördugunuz yer biraz yakınında olabilir su gecirmeyen bir dedektörle dalın siz görmesenizde dedektör sinyal verir.Eger siz dalmıyorsanız dalgıc arkadaşa dikkat edin