Kanal, göz, oymalar

defineci11

Aktif Üye
@defineci11.
Buradaki üçgen ve oymalar buradaa bir mahzen olduğunu ve çevrede olduğunu yakın çevrede olduğunu söylüyor.Benim tahminim ok yönünde . Ve şunuda sormak istiyorum burada resimde bir ağaç görüyorum ondan başka varmı orada ve kaç adet. Diğer resimdeki yerde ilgi çekici.
Ustam birax uzakta ahlat ağaçları var ama oymalara en yakın ahlat o ağaç. Ustam ok yönünde kayanın hemen bitiminde sanırım aranmalı. Taşın altına doğru olabilir. Bir de bu oymaların ikisinde parmak girecek delikler var. Bu kayanın altı boş mu acaba

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
@defineci11.
Sevgili kardeşim imkan var ise o bölgede ve bu kaya ve çevresinde boşluk testi yapabilirsiniz.İyi bir çubukçu bu işinizi görür.
O ağlat ağaçları na bir göz at bakalım üçgen yapan lar varmı ikisi yakın biri uzak olmalı ağaçların

defineci11

Aktif Üye
@defineci11.
Sevgili kardeşim imkan var ise o bölgede ve bu kaya ve çevresinde boşluk testi yapabilirsiniz.İyi bir çubukçu bu işinizi görür.
O ağlat ağaçları na bir göz at bakalım üçgen yapan lar varmı ikisi yakın biri uzak olmalı ağaçların
Ustam dediğin gibi boşluk tespiti şart ahlat ağaçlarını incelerim. Üçgen yapan varmı diye teşekkürler ustam. Çok sağol