Kanal İstanbul Projesi

Yörük ali

Aktif Üye
Prof.Dr. Ramazan Kaan Kurtoğlu kanal istanbul projesinin yapılacağı alanda tapınak şövalyelerinin ganimetlerini taşıyan ve kayıp olan 10 gemisinin bulunduğu yönünde bir iddia atmıştı ortaya.siz ne düşünüyorsunuz ?
eğer doğruysa kazı masrafı yapmamak lazım kazı serbest diycen bizimkiler 6 ayda istanbuldan vatikana tüp geçit döşerler zaten

Cani bebe06

Bilgili Üye
bnlar neye dayanaraktan böyle bi iddayı ortaya atıyolar.anlamş degilim lakin istanbulun neresine kazma vursan tarih fışkırıyo.

iskenderking

Member
hatta bir tane emekli albay da vardı programda o da ramazan hocayı doğrulamıştı.

kaan5557

Engellendi
Kanal istanbul projesine karşı olan devletler ve gizli örgütler belli..Turkiye de yaşayan adı ahmet mehmet kaan vesaire olan devsirmeleriyle bizide salak ahmak sanarak yapilan yalan haberler algı operasyonlari..bizim zekamizla dalga gecen bu dallamalara cevabimiz her platformda dalga gecmekle olacaktir..uyanik olmanin bilincli olmanin geregi budur..

sandalci14

Operatör
benim yetkim olsun 1 değil üç tane kanal yaparım. 2 si öbür tarafta geliş gidiş olacak şekilde bitanede anadolu yakasında izmit körfezinden karadenize çıkış şeklinde.kanaldan boğazdan zarar gelmez manhattan gib olur etrafı güzelleşir su hayattır 4 tane boğazımız olur.tek husus rant olmayacak tarihi kültürel dokular korunacak.öteki hikayelere inanmıyorum.neymiş yunanistana kara harekatını nasıl yapacakmışız.biz her türlü yaparızda öteki türlü düşününce abd nin dedeağaçta 30 bin tankı var onlar kara harekatı yaparsa istanbula kadar gelirler.o mantıkla tekirdağ civarlarında kanalın karşısında durdurupla havadan imha ederiz.mantröyü deler de hikaye bir yasa çıkarırsın kanallarda montreye tabi diye olur biter yasada çıkarmaya gerek yok sen kanalından geçirmiyorum diyecek iradeye sahip olacaksın gerisi hikaye .adam geçerim deyip durduramıyorsan o zamanda montrö hikaye..

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Prof.Dr. Ramazan Kaan Kurtoğlu kanal istanbul projesinin yapılacağı alanda tapınak şövalyelerinin ganimetlerini taşıyan ve kayıp olan 10 gemisinin bulunduğu yönünde bir iddia atmıştı ortaya.siz ne düşünüyorsunuz ?
eğer doğruysa kazı masrafı yapmamak lazım kazı serbest diycen bizimkiler 6 ayda istanbuldan vatikana tüp geçit döşerler zaten
Hic birsey tesadüf deyil 😉

karakartal88

Aktif Üye
İSTANBULUN KUŞATMASI SIRASINDA PAPALIK AVRUPADA HEM ASKER HEM YARDIM TOPLADİ YANİ PARA BİZANSA YARDIMA GELİYORLARDİ İSTANBUL'A YAKİN YERDE BİZANSİN DÜŞTÜĞÜ HABERİ GELİNCE BU GANİMETLERİ İSTANBUL EDİRNE ARASİ BİR YERE GÖMDÜLER AVRUPA'YA GOTURMEDİLER YANİ BİR KAYİP PARADA BU YERDEN ÇIKABİLİR...??

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Yaklasik 4 sene evvel bu formda hatta daha öncesinde de ben birseyler yazdim
Su kanal istanbul projesinin gectigi bolgeyle ilgili
Bazi kendini bilmezler
Karalama yaptı
Soyledigim olay şuydu
Henuz yeni yeni kurmuslardi yeni derken 8 sene once silivri çıkışından bu yana istanbul girisine özellikle algilayicilar konulduğunu ve cok siklikla kontroller yapildigini
Her yerin sit alan bolgesi olduğunu buraya ozellikle
Ama ozellille birakin kendi bahçenize kazma vurmayi capa vurmanin bile izinle oldugunu belirttim
Döndü dolasti o tarihten bu tarihe neler yapılmadiki
Son darbe Kanal istanbul ve cehresi
bir sekilde aranan birşey ler var ve bunu denklestirmek icin kanal istanbul denk gelmese
cehresi muazzam sekilde yapilanma ve mutlu son 😊

atasdibi

Bilgili Üye
benim yetkim olsun 1 değil üç tane kanal yaparım. 2 si öbür tarafta geliş gidiş olacak şekilde bitanede anadolu yakasında izmit körfezinden karadenize çıkış şeklinde.kanaldan boğazdan zarar gelmez manhattan gib olur etrafı güzelleşir su hayattır 4 tane boğazımız olur.tek husus rant olmayacak tarihi kültürel dokular korunacak.öteki hikayelere inanmıyorum.neymiş yunanistana kara harekatını nasıl yapacakmışız.biz her türlü yaparızda öteki türlü düşününce abd nin dedeağaçta 30 bin tankı var onlar kara harekatı yaparsa istanbula kadar gelirler.o mantıkla tekirdağ civarlarında kanalın karşısında durdurupla havadan imha ederiz.mantröyü deler de hikaye bir yasa çıkarırsın kanallarda montreye tabi diye olur biter yasada çıkarmaya gerek yok sen kanalından geçirmiyorum diyecek iradeye sahip olacaksın gerisi hikaye .adam geçerim deyip durduramıyorsan o zamanda montrö hikaye..
Allahtan yetkin yok

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hortlayan konuları çok severim. Bir şekilde hortlayan konular da tarihi kayıt.
kapatılmamış,raftan inmiş tozlu dosya

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Allahta seni güldürsün Yörük Ali.
Tüp geçit konusunda kesinlikle Haklısın :))))