Kanal istanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Metalicvoice

Operatör
Ayasofyayı Mimar Sinan mı yapmış,
Istanbul un fethinden sonra mı yapılmış yani ?

Elif Şafak demiş ki " gerçek, bir düz çizgi ise yalan dik bir çizgidir. saçmalamak da yuvarlak.. yuvarlağın başı sonu yoktur; istenildiği yerinden dalınabilir öyleyse.. saçmalamanın da yoktur başı sonu istenildiği yerinden dalınabilir... " zaten saçmalamanın amacı doğru bir şey söylemek ya da getiri muhasebesi yapılmış bir yalan söylemek değildir. saçmalamanın amacı saçmalamaktır
Düz, dik ve yuvarlak çizgilerle bezenmiş bir hayal ... :confused:

İndiana jones

Editör
. Resulullah (sav): ÜMMETİMDEN BAŞLARI SARIKLI 70 BİN KİŞİ DECCAL’A TABİİ OLACAKTIR.

(Ebu Bekir Abdürrazzak b. Hemmam, Abdürrazzak es San’ani , El Musannef, XI, sf. 393)

İndiana jones

Editör
Bunlar gaypten haber verirler istanbulda deprem olcak yok soyle boyle vahiy geldi aya yapar mekanizmayi biliyor süfyan bunlar evliya kiliginda deprem olcak dumeni yaparlaryok zinadan yok ondan ayaklari yaparlar yanlarina adam cekerler ülkeyi güzel soyarlar istanbul yikilcak dumeni yapip gaybı Allahtan başka kimse bilmez istanbul depremle yikilcaksa bi aciklamisi varmi bunlarin duvarın yerini öğrencem çinlilerin planı marmaradan abd giden fay hatti var tilsimli istanbul çokunce abd sular altinda kalcak ve saldirak Türkiye ve çin saldırcak

İndiana jones

Editör
İsrailoğulları'na Kitap'ta hükmü bildirdik: "Siz kesinlikle iki kez yeryüzünde fesat çıkaracaksınız ve kibirlenip böbürleneceksiniz."
وَقَضَيْنَا إِلَى بَنِي إِسْرَائِيلَ فِي الْكِتَابِ لَتُفْسِدُنَّ فِي الأَرْضِ مَرَّتَيْنِ وَلَتَعْلُنَّ عُلُوًّا كَبِيرًا
Ve kadayna ila beni israile fil kitabi le tufsidunne fil ardı merreteyni ve le ta'lunne uluvven kebira.

İndiana jones

Editör
Abd bu ise gazlayan yahudiler sermaye abd çin gitti beyin takımı gaz abd oraya vurcani bilmiyolar emir çinden geliyor

İndiana jones

Editör
Ben burdayım kimseye söylemeyin sizi uyardim akrabalariniz vardir diye bak projeyi gerceklestirsinler planladiklar gibi bak yalan varmi sozlerimde gorursunuz

İndiana jones

Editör
Geçtiğimiz günlerde "Kutsal zemini yokluyorlar" başlığıyla verdiğimiz haberde, 1990 yılında, o zamanlar genç bir parlamenter olan bugünkü İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun, ABD'deki en güçlü ortodoks Yahudi cemaatlerinden biri olan Lubaviç cemaatinin başhahamı Menachem Mendel Schneerson ile yapmış olduğu görüşmeden bir görüntü aktarmıştık. Bir dakikalık videoda, başhaham'ın Netanyahu'yu Mesih'in gelişi konusunda sıkıştırdığı açıkça görülüyor.

"Son karşılaşmamızdan sonra birçok şeyde gelişme oldu. Ancak değişmeyen şu ki Moşiyah hala gelmedi. O halde gelişini hızlandırmak için bir şey yapın." diyerek Netanyahu'ya talimat verdiğini açık seçik görülebiliyor.

1994 yılında hayata gözlerini yuman ve yaşadığı süre boyunca İsrail'e adım atmayan Schneerson, 1991 yılında Mesih politikalarını kamusal alana taşıyarak, ciddi bir politik kampanyaya dönüştürdü. Müritlerine yaptığı çağrıda, "kurtuluş misyonunu" onlara devrettiğini ilan etti:

"Kral Moşiyah'ı (Mesih) getirmek için elimden gelen herşeyi yaptım. Şimdi bu görevi sizlere bırakıyorum. Onu getirmek için elinizden gelen herşeyi yapın!"

İndiana jones

Editör
1 ci yaptıkları aklima gelmiyor onuda yazcam o devam edin kanala işte han işte meydan

İndiana jones

Editör
Kralınız uluslara barışı duyuracak. Onun egemenliği bir denizden bir denize, Fırat’tan yeryüzünün uçlarına dek uzanacak. (Zekeriya, 9:10)

İndiana jones

Editör
Peygamberler böyleder bizim talmuttaki sözlerimizi küçümseyenler kaynar kazanda kaynatılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...