kapak hakkında Bilgi.

Smokin

Moderatör
Moderatör
varsabuluruz Video 'yu izledim lakin karanlıktan çok net değil. Bu kayanın büyüklüğü takriben kaç metre karedir . Baya büyük olduğu düşünüyorum

Smokin

Moderatör
Moderatör
Size simdilik sadece çalışma alanını genisletin diyebilirim çünkü gündüz gözü ile görmek gerekir ve kayanın 1 metrelik bölümü boşluk veriyor. Yanınizda teçhizat varsa gerekeni yapın. Boş çıkarsa ve boşluk veren kısımın altında çökme oluşmuşsa girişi buldun demek .

varsabuluruz

Yeni Üye
Size simdilik sadece çalışma alanını genisletin diyebilirim çünkü gündüz gözü ile görmek gerekir ve kayanın 1 metrelik bölümü boşluk veriyor. Yanınizda teçhizat varsa gerekeni yapın. Boş çıkarsa ve boşluk veren kısımın altında çökme oluşmuşsa girişi buldun demek .
Ustam aynen dediğin gibi boşluk veren yerin altı çökük vaziyette , boşluğu kazdıkça böyle bir görüntü ortaya çıktı ustam üstteki kısım kolay kırılıyor ama altı oldukça sert ve şimdilik öyle bıraktık geldik şuan , ne yapmamız gerekiyor ustam lütfen yardımcı olun

Azrad

Engellendi
varsabuluruz güzel kardeşim işçilik istiyor.Ustalık böyle yerlere işlem yapa yapa oluyor.İlk defa yapıyorsun bu işi.Ta işareti çözmekten kapağı bulana kadar sizi yönlendirdim.Alet edavat lazım kırıcı lazım.Doğru yoldasın gibi duruyor anlattiklarindan.Muhakkak çubuk ta tut dedim ama pek dinlemediniz

Son düzenleme:

varsabuluruz

Yeni Üye
Ustam gündüz gözü bir kaç saate gidip detaylı fotoğraflar çekeceğim

varsabuluruz

Yeni Üye
Ustam üst katman kolay bir şekilde kırılıyor , 5 parmak kalınlığında ki yer sağ doğru incelmeye başladı ustam senin yön gösterdiğin tarafa doğru , başka bir giriş vs var mıdır diye fotoğraf çekip sizlere sunacağım