Kaplumbağ kasa olabilirmi ?

Tastan

Editör
Tsbagalarda zaten guneye bakan makbuldur, dedimya benzetemedim. Birde madem tosbaga diyoruz baktigi yonde setli yerler yada kayalar olmali yukarisindada harmanlik kucukte olabilir. Bunlara dikkat ettinizmi. Root ustam sende benim icin degerlisin kardesim, sagolasin.
Öntarafındaki aslan dışında belirgin birşey yok zemin zaten tamamen kaya toprak örtmüş zamanla ama çok degil bir karıstan az fazladır usta üst düzlük alan ekilebilir arazi sınıfında harmanada uygun

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Öntarafındaki aslan dışında belirgin birşey yok zemin zaten tamamen kaya toprak örtmüş zamanla ama çok degil bir karıstan az fazladır usta üst düzlük alan ekilebilir arazi sınıfında harmanada uygun
Baktigi yonun resmi varmi ustam madem basladik kaydedeger birsey bulursak devam edelim insALLAH c.c

Tastan

Editör
Baktigi yonun resmi varmi ustam madem basladik kaydedeger birsey bulursak devam edelim insALLAH c.c
Ustam allah razı olsun zaman ayırdıgın için arkadasın konusunu gölgelemek istemiyorum daha fazla ben bir konu açıp daha detaylı görsellerle tekrar bir istişare yaparız selametle ustam