Kaplumbağa için öneri ve çözüm talebi

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ne demistim kalbi temiz olan yanlis anlamaz senin kalbin temizde olabilir derecesine gore)))
Beni banlayanlar birgun pisman olacak )))
Bana bak beni sen hangi amacla dolandirici uckagitla yargiliyon elinde ispatin delilin varmi yok eeere ne diye iftira atiyorsun. Bilmedigin birine bunu nasil soyleyebiliyprsun sen ALLAH dan korkmuyon heralde. Sen bu isin saka olmadigini Bilmiyon heralde hesab sorar Allah.
Bunu o kafana sok ona gore yaz ciz yoksa hesap sorar Allah.
Benim gibi birisi sizleri her zaman haksiz gormusse ve birgun gelince bunu yuzunuze tokat gibi vurucam bir daha niklerinizle.gireyceksiniz hepinizi banlayacam sutlayacam ))): etme bulma dunyasi bu az daha disinizi sikin geliyor 5 kardesler ))) hem esprili
Hem ciddi yanit verdim korkmayin )):::
.
Meydani bos buldunuz salliyorsunuz .
Ayni 6 li kuklalar gibi )))
Kim kime iftira atarsa gunaha girer . Yok su yok bu bahaneler seytana uymaktir. Allahi bilen korkan kisi bir insana nasil davranacaginida bilir. Bilmiyorsan ogren. Isine gelmmeze zaten yazdigin gibi yazarsin.
Ne senin nede konu sahibi nede bir baskasinin trilyon dolari olsa trilyonlari verse ben ALLAH imi satmam. Eger yaparsam oylr bir sey zaten seytana uymus olurum suan sizin ki bu . Agir geldiyse ozaman ilk hatayi yapma oyle yazma alma boyle bir cevap. Haydeeeee.)):::
Roma firavun pagan farketmez öyle mi :))))
Seni 3 kahkaha ile uğurlayalım.
Surfer konusuna daha önce defalarca değindik. Keza bunun yeri burası da değil. İyi niyetli olsan farklı bir konu açıp istişare ve onay isterdin.
İyi niyetinden şüpheliyim.

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Can abilerim istirham ediyorum konum dağıldı =) affınıza sığınarak ayrı yeten bir konu açabiliriz bunun için herkes delillerini gösterir olay çözülür . Lakin konum dağıldı burada hem ustadlarımız hemde bizler birbirimiz ile Allah için yardımlaşmak için konuşuyoruz . Bu ve buna benzer konuları ayrıca konuşup insanları bilinçlendirebiliriz . Burada bana yardımcı olunması dileği ile