Kaplumbağa mı

Fırtınaaa

Yeni Üye
Üstadlar selamün aleyküm her ne kadar fazla yorum yapmasamda forumun sıkı takipçisiyim pistte siz üstadlar var biz amatörler köşe de sizi izliyoruz sizlerden bişeyler öğrenmeye kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz ve bu forumda benim gibi birçok kişinin oldugunu düşünüyorum bir kardeşiniz olarak şöyle birkaç fotoğraf var elimde bölge giresun nasipse ramazan bayramı gibi gidip bakicam gorseldeki kaplumbağa mı öyleyse gittiğim zaman nereye bakmalıyım diğer resimdeki taşlık alanlarla kaplumbağa yan yanaymis yorumlarınizi bekliyorum Teşekkür ederim

Cann

Editör
Daha detaylı fotolar var mı. ?

Metalicvoice

Operatör
Daha ne olsun bildiğin tosbağa. Ama gözündrn geri aşağıya doğru kanal var. İşçilik gibi görülüyor. Ustalar anlatır inşallah...

Cann

Editör
Sırt kısmı kuyruk tarafı senin durup foto çektiğin tarafta kaya metal testi yap bakalım. .

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@FırtınA merhaba ,
Bir kaç yer var dikkatimi çekti ,
Kaplumbağanın büyüklüğü nedir bilmiyorum ama kendi içinde boşluk olabilir .
Kuyruk kısmı ve kayanın toprakla birleştiği alandan itibaren zemin altında farklı olaylar gözlemlenebilir .
Detaylı fotoğraflar olmadan fazla detaya girilemiyor ..
Arkadaki görünen yerinde orta bölümü ve oraya üstten kanalların inişi ile ana kaya ile o yüzeyin nizami görünümde renk farklılığı acaba orasının kapalı bir yer olabilceği ihtimalinide akla getiriyor .
Yolunuz düştüğünde daha detaylı resimler alın daha detaylı görelim her yeri .
Kolay Gelsin ..

Son düzenleme:

Diliporis

Member
son foto şu kaplumbagasina benziyor arkadan fotolandirsaniza kuyruğu var mi ? kara kaplumbagasinin ayağı öyle olmaz çünkü . kara kaplumbagasi ile su kaplumbagasinin anlamları fark eder. ustalarım iyi bilir , son fotodaki kaplumbaganin ayağı gibi duruyor şu kaplumbagasina benziyor .

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim kral burda yanında da has adamları. Yazı burda geçir. Toplayabildigin kadar akrabanla kamp kurun burda. Yiyin, eglenin, kralıda Ziyaret Edip emanetleri alın. Kamplumbaganın sırtından hediyesi alınmış sanırım. genede kontrol edin.

nathandrake

Aktif Üye
Of ki ne of tebrikler ikramiye kazandınız diyorum umarım gerçektir.Yani fotolar size birisinden gelmiş heralde o açıdan diyorum yoksa kaplumbağa kataloğa girecek güzellikte ve işçilikli hayırlı olsun

Meltun

Bilgili Üye
Kaplumbağa figüründe üç nokta önem kazanmaktadır.
1-Ayaklar yoksa kendi içerisindedir.
2-Kuyruk istikameti
3-Bakış istikameti "bilhassa küçük tepe varsa dikkat edilmeli"

Ekli dosyayı görüntüle 239083