Kaplumbağa mı

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
son fotodaki görünüm kaplumbağa demiş.yan yüzlerindeki renk farklılığı o noktalardaki olabilecek taşların alınmasıyla zaman renk farklılığını kapatamamış.zeminin kontrolu gerekiyor.sondan bi önceki fotoda işlenmiş görünümlü yüzeyler kapama veya üstünde bulunan taşın oturması için dolgu amaçlı kullanılmış olabilir.en üstteki oval taş tehlike arz ediyor.dikkat edin.esas işiniz zeminle.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Kafayı güzel yapıştırmışlar oraya.

Fırtınaaa

Yeni Üye
Üstadlar yorumlar için çok teşekkür ederim heyacanlandirdiniz beni inşâallah ramazan bayramı gibi gidip yorumlarınızin ışığında değerlendircem inşâallah bayram bizim için gerçekten bayram olur

sepetkaya

Editör
Kaplumbağa tam arşivlik bir görsel, umarım bir an önce çevre fotoları,özellikle kaplumbağa'nın baktı yön bana göre önem arz ediyor..rast gele..

kabakburgiba

Operatör
1.Arka foto 2. üst foto. ondan sonrasına bakarız.suyun nerde olduğunuda yaz.

Cann

Editör
Burada kaç tane kaplumbağa var. ? İki tane mi. ?

PRUVA

Yeni Üye
Hadi digerleri kalsin da son tosba nasil es gecilir bunca zaman bunca yıl tuhaf

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Fırtınaaa.....

Resimdeki görsel gerçekten güzel ve bu araştırmaya değer bir işaret.
Resimde ilk önce bu kaplumbağanın boyun altından ve arkasından boşluk ve değerli testi yapın. Ve baktığı yönde kaplumbağadan dah yüksekte başka kaya olacak unutma bu kaplumbağadan yüksekte olacak. ve güzelce traşlanmış bir kaya olmalı bak bakalım o kayayayı bulur isen üstünde hangi işaretler var . Ve etrafta çamlık var ise şahane olur. Önce boyun altı ve arka taraf sonra karşısında buradan daha yüksek yerde traşlanmış kaya
Ekli dosyayı görüntüle 239111

deli firat

DOĞACI
Oyoyoy da oyoy bu güzelim yerin başka fotoları varmı yoksa bilinçli olarak kısıtlı foto yükledin gerçeği bende olsam biraz temkinli olurdum yer şahane dişin varsa iyi mangal yapılır birde çay demlenir ben olsam çadır ⛺ï¸￾ kurup ayrılmam neyse herhangi bir çalışma yapılmışmı burda mümkün ise çevre fotoları yükle hiç olmasa görsel olsun