KAPLUMBAGA severlere :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
3 resimdeki kaplumbağa neden toplama olmuş . Ebat büyüdükçe işçilik zorlaşıyor mu yoksa o an etrafta toplanan taşlar dan mı yapılma . Bir soru daha küçük olan görseller tamamen kayaya oymamı yoksa Horasan harcından yapılıp dökmemi .
Guzel mantikli sormusun.
Bu resimler iran fas urdun gibi yerlerden alintilanip sektorel sitelerde kullaniliyor.ulkemizde bu tip semboller cok nadirdir sorduklarinin cogu yemlemedir

AVCILAR

Aktif Üye
Guzel mantikli sormusun.
Bu resimler iran fas urdun gibi yerlerden alintilanip sektorel sitelerde kullaniliyor.ulkemizde bu tip semboller cok nadirdir sorduklarinin cogu yemlemedir
O işareti yapacak akıla sahip Romalılar burdan geçmemiş hep o tarafta yapmışlar . Birde sorduklarının çoğu derken üstadım . Sivaslı arkadaş bizim köyde çıktı nedir demesi gibi . Yem atıyor veya kendini tatmin ediyor .

Mal bulanındır

O işareti yapacak akıla sahip Romalılar burdan geçmemiş hep o tarafta yapmışlar . Birde sorduklarının çoğu derken üstadım . Sivaslı arkadaş bizim köyde çıktı nedir demesi gibi . Yem atıyor veya kendini tatmin ediyor .
Ben sana isin aslini yazarim romali yapmayik bu sembolleri

Turko

Uzman
Beni boyle mat edemezsin bu actigin konu icin busitenin resim yukleme linkine gore resim yukle ayni kayalik icinde olacakki inandirici olsun bide ne cozumlediysen bu konuyla ilgili yaz ciz anlat.katki sun siteye ve uyelere.tecrube yasadiklarimin ve bildiklerimin toplamidir kimsenin begenisine pofpofamasina ihtiyacim yok.bura tartisma yeri deil bilgi birikim genel kulturu olan herkes heryere her seyi yazar.bilgi yarismasi yapmiyoz burda herkes maddi kazanim pesinde guzin abla kosesi deil burasi .define demek altin gumus para demek
Sinirlenince auran mest ediyor beni ?

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Arkadaşlar define olayında işaret olarak incelemeye aldığımız her işaret Kampumlağa kaplumbağa gibi,balık balık gibi,deve deve gibi kartal kartal gibi olmak zorundadır.Bakıp hayal edip görmek ile gerçek define işaretine bakıp görmek çok farklıdır.

Şimdi ben @Mal bulanındır ustayı siteye tanıtsam bu arkadaş robert de niro ( usta sen daha karizmasın) desem ne olur ? Herkez hasta olduğumu düşünür.Manyakmısın der.

Define işinde işaret net olmak zorunda böyle yandan bakınca balık gibi görünüyor ama arkadan bakınca birşeye benzemiyor uzaktan bakınca kartala benziyor olayı bu sektörde olamaz kabul edilemez.Kimsenin boşa yorulmasını zaman kaybetmesini şahsen istemem.Mesela yıllardır tavuk ve civciv tayfası olayı var düşünün google üzerinde binlerce sahte görsel var.gerçek orjinal tavuk ve civciv tayfası işareti türkiyede toplasan 40 taneyi geçmez.Her yerde tavuk civcivler develer kartallar balıklar falan hayali arkadaşlar hepsi.İşaret net değilse bu iş olmaz sonuç çıkmaz sadece fantezi olur.Kimse lütfen yanlış anlamasın.

Son düzenleme:

Mal bulanındır

Sinirlenince auran mest ediyor beni ?
Hani bi film vardi metin akpinarin.
Abuzer kadayif
Toplumun nabzina gore iki roldeydi
Biri şiveli cigkofteci turkucu digeri egitimciydi unuversitede.
Aynen oyle ustam bazen kayis kopuyor bujiler meme yapiyor.bi zimparalayip bi damla benzin dokup yerine takiyom ateşleme mukemmel oliyii

Cemov

Aktif Üye
Hee bu konundan belli cok ust level defineci oldugun birine gider yaparken once aynaya bakacaksin. @vakko usta musait olunca buldum dedigin alttaki konudaki objelerine expertiz yardimi yapar.

Bu biraz ağır olmuş. Şimdi benim resim çıkartan 20 TL lik bardakla kahve bile yaparım sana..))