KAPLUMBAGA severlere :)

Sensizolamam

Aktif Üye
@malbulanındır sen zaten gördügün her kayaya şekle dogal yorumunu yapıyorsun birazcık tecrüben olsaydı böyle konusmazdın üzerindeki işçiliği göremiyorsanbu forumda fazla oyalanma ve gördügün her konuya yorum yapıp mesaj kapasiteni artırmaya calisma git baska seylerle ilgilen sen biliyormusun ki ben gece gündüz arazideyim ne iş yapiyorum bilmiyorsun bilmeden yargılamak kolay.

Sensizolamam

Aktif Üye
Şöyle kandırayada doğru git usta orada taş ocakları var lahitler zemin altı oda mezarlar var açılmış taş ocağı işletmeleri tarafından biraz görsel show yap bize madem dolaşıyorsun.Akçaova köye girmeden 1 km geride sol tarafta eski bir roma dönemi çeşme var çeşmenin arkasına çık yan yoldan, İSU nasıl çeşmenin arkasını patlatmış malzemeyi almış resim çek bize.
kocaelide yaşağıdım için biliyorum bunları usta endişe etme sen:)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@malbulanındır sen zaten gördügün her kayaya şekle dogal yorumunu yapıyorsun birazcık tecrüben olsaydı böyle konusmazdın üzerindeki işçiliği göremiyorsanbu forumda fazla oyalanma ve gördügün her konuya yorum yapıp mesaj kapasiteni artırmaya calisma git baska seylerle ilgilen sen biliyormusun ki ben gece gündüz arazideyim ne iş yapiyorum bilmiyorsun bilmeden yargılamak kolay.
Beni boyle mat edemezsin bu actigin konu icin busitenin resim yukleme linkine gore resim yukle ayni kayalik icinde olacakki inandirici olsun bide ne cozumlediysen bu konuyla ilgili yaz ciz anlat.katki sun siteye ve uyelere.tecrube yasadiklarimin ve bildiklerimin toplamidir kimsenin begenisine pofpofamasina ihtiyacim yok.bura tartisma yeri deil bilgi birikim genel kulturu olan herkes heryere her seyi yazar.bilgi yarismasi yapmiyoz burda herkes maddi kazanim pesinde guzin abla kosesi deil burasi .define demek altin gumus para demek

Metalicvoice

Operatör
ustam orada 3e 5 odaya cizdik zaten degerli tespitide yapildi fakat işçilik ağır :)
tek resimle yorum elbette kit olur usta.
bu haliyle mezara uygun bir hali var sıkıntı yok.

odayi buldum diyorsun simdi kaplumbağa da israr edeceksek. kaplumbağa büyük olduğundan lidyalilara ait mezarı altında olan taş yığma diyelim.
girişı nereden bulacaksın.
Ekli dosyayı görüntüle 274023
bunlar oyma ise buradan....

değil ise;

Ekli dosyayı görüntüle 274024
yerleştirme olması muhtemel bu kayaları yerinden oynatabilirsen buradan....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hee bu konundan belli cok ust level defineci oldugun birine gider yaparken once aynaya bakacaksin. @vakko usta musait olunca buldum dedigin alttaki konudaki objelerine expertiz yardimi yapar.