Kaplumbağa ve altındaki işaretler

Hakikat73

Yeni Üye
Kaplumbağa ve altindaki işaretler

Kaplumbaga iyi bakilmadigi zaman fazla belirgin degil.başkismini yakinlaştırdığında sağ tarfa baktigi acikca belli oluyor ve yakin cekim baş fotografinda gözler net bi şekilde görünüyor.hemen altındaki işaretlere hiç bi anlam veremedim gömüsü varmidir,ne yapmalıyım ?.tecrübeli ustalarimizın yorumlarını rica ediyorum.

Son düzenleme:

The Thing

C*
Süper Moderatör
Dış mekandaki taş öbekleri çeper içinmi.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
En öndeki kayanın üzerinde işlemelermi var yoksa doğalmı ve en arkadaki üzeri düzleştirilmiş küp gibi duran kaya dikkatimi çekti. Çevresinde yer değiştirmeyecek yerli anakayalara yoğunlaş kapama varmı kontrol et.

Ekli dosyayı görüntüle 250334

Hakikat73

Yeni Üye
Yorumların için tşkler.tekrar gidip inceliyecem.kaplumbaga yanindaki isaretler icin kimse bisey demedi sadece ben mi benzettim acaba

The Thing

C*
Süper Moderatör
Isaret yok kaplumbağada yok, kaya murçlanmamış ise boş yere kafa yorma.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ne desinler taşlar taşınmış duvar yada set edilmiş.
Sağlama veya yumurtaya benzeyen farklı kaya taş bulmak gerek yakınında .Benim okudum bu.Taşlar hep toplanmış .Yön vermemişsin.Güney ve kuzeydoğu yönleri burda önemli.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kaplumbaga iyi bakilmadigi zaman fazla belirgin degil.başkismini yakinlaştırdığında sağ tarfa baktigi acikca belli oluyor ve yakin cekim baş fotografinda gözler net bi şekilde görünüyor.hemen altındaki işaretlere hiç bi anlam veremedim gömüsü varmidir,ne yapmalıyım ?.tecrübeli ustalarimizın yorumlarını rica ediyorum.
İşaret değildir tamamen doğaldır.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Etraftaki taş yığıntılarını akibeti bilinmesede .
Bu yuvarlak taşı birisi getirip buraya koymuş sanki ,neden derseniz iki tarafında biri ana kaya gibi yıldız yaptıgım yer ve diğer tarafında bu yuvarlak taşı tutan bir parça daha var o taş murçla bakır kazan dövülerken çıkan izler var gibi görüyorum sizde bakın yıldız olmayanda daha çok belli taşı murçlamışlar .
Yıldız olan ana kaya gibi görünen otların içinde saklı olan kayayı temizleyin .

Hakikat73

Yeni Üye
Kaplumbaga dedigim kayanin oturtuldugu kayanin sol tarafindaki oyulmus sekiller murc izi demek icin yeterli degil mi sizce