Kaplumbağa

Sharpa

Aktif Üye
Herkese selamlar arkadaşlar. Sözü Değerli ustaların yorumlarına bırakıyorum. Saygılar.

Sharpa

Aktif Üye
Kaplumbağa güney yöne bakıyor. Son foto baktığı yön. Yaklaşık iki km uzaklıkta tek bir kaya görünüyor.

Turko

Uzman
Emin olamadım ben ama benziyor benzemiyor diyemem . Taşın altını ve yüzeyini kontrol etmek gerek.

LabarNa

Bilgili Üye
Kablumbagayi andırıyor işçilikte var zaten. Sağını solunu arkasını önünü yokla yada resimle uzaktan.birde Kardeş son resimdeki nohut tarlasının yukarısındaki kaya parçaları dikkatimi cekti ve akarsuda eskiden de olsa varmış
yeşil alan var ağaçlar bunu gösteriyor herşey olma ve karşılaşma ihtimali var gibi geliyor bana

ragıp

Uzman
@Sharpa
iyi formlar

ustam,
evvela kaplumbağanın üzerini ıslatarak
yakın çekim fotoğraflar almalısın
kaplumbağanın geldiği yönü fotoğraflamalısın
kaplumbağanın üzerinde minik bir tüyo olduğu kanaatindeyim
bu kaplumbağanın parası baktığı yönde değil

hele şu fotoğrafları yükle
tam nokta çıkacak inşallah

selametle

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hoşgeldin kardeşim. Anlaşılan biri sana hayvan tasvirlerinin malı baktığı yönde diye bilgi vermiş. Ama her hayvanın malı baktığı yönde değildir. Şimdi senin yapman gereken kaplumbağayı ve çevresini detaylı bir şekilde resimlemelisin. Ustalarımızda sana bigileriyle yardımcı olacaklar.

Sharpa

Aktif Üye
Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler ustalar. Yarın bölgenin teferruatlı resmini çeker atarım inş.

Turko

Uzman
Tospa nin 1 mt etrafını yarimsar metre aç ayaklarına bakalım ayaklar kuyruk falan duruyormu tospa ise ordan kesinlesir.