Kaplumbağa

Formul

Yeni Üye
Binayı aradığın şeyin üstüne dikmişler ustam ... kablumbağada oraya boş boş bakıyor artık ... geçmiş olsun .
Yanlış kaplumbaa resme bakıyor tek gözü var oda çekerken bana bakıyor ve ben daha büyük bir kayanın üstündeyim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Senin ilk gördüğün kablumbağa sol alttarafa bakıyor ... senin üstüne çıktığın kayayı ben göremiyorum .. yukarıdan foto çekmen ve alanı göstertmen lazım .. 2 cisi senin kablumbağa malı bırakmış dereye doğru gidiyor olmalı ... fakat yinede binayı üzerine dikmişler ... aşağıdaki dereyide 1 görelim sağunda solunda ne var ..

Formul

Yeni Üye
Senin ilk gördüğün kablumbağa sol alttarafa bakıyor ... senin üstüne çıktığın kayayı ben göremiyorum .. yukarıdan foto çekmen ve alanı göstertmen lazım .. 2 cisi senin kablumbağa malı bırakmış dereye doğru gidiyor olmalı ... fakat yinede binayı üzerine dikmişler ... aşağıdaki dereyide 1 görelim sağunda solunda ne var ..

Formul

Yeni Üye
Onuda çeker atarım ilginç olan burda tünel olsa tam sırtında 150 mt de güney cepesinde 2 adet 70 cm boyunda x vardı birini kırdım ortasında daha küçük 1mt 50 cm kaplumbaa var onunda kafasını kırdım benim merak ettiğim kaplumbaa nin kafasının üstündeki sivri çıkıntı horasan ile yapılmış figürü tamamlamak içinmiş yoksa içinde bişey olabilir mi birde toplu tas yığınları var sanki oraya bilinçli toplamislar

Formul

Yeni Üye
Kırdım deyince ne cevap yazmak ne yardımcı olmak inan kimsenin içinden gelmiyor .
Elinle koymadigini alma demişler
Kırmadan nasıl bulacaz arastirdim sordum kimse bilmiyor forumu 2 sene sonra buldum küçük kaplumbağa kırdım çıkmadı 2 adet x olan yerin birini deştim boş cikti oralarda çalışma yapmak imkanım vardı çalıştım boşa çalışmışım ama büyük terste açıkta sıkıntılı tek atimlik barut misali göz önünde

Formul

Yeni Üye
Kırdım deyince ne cevap yazmak ne
Kaplumbağa evini sırtında taşır kimseye ihtiyacı yoktur. Kaplumbağa nın kendisine bak derim.
Kaplumbanin taşına şekil vermek içinmi yoksa başka biseymi anlamadım ama kafasının üstü oyuk kırılmış horasan harciyla 40 50 cm dolgu yapılmış burasıda çekiçle baktım ne boşluk sesi nede kırılma ihtimali yok en azından cekicle