kaplumbağanın müjdesi ve gömüsü?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
neronero üstad ben dürüstce söyliim sana 2009.da osmaniye de buldum. Kaplumbaanın şekli netti heryeri tamamdı baktığı yönde iki gün uğraştım olmadı sona ayaklarını inceledim biri diğerlerinden5. Cm uzundu onun yönünde 10.mt civarı ucu sivri toprağa saplı kayanın altında Reşat altını tarzı 8 tane emanet buldum bana tecrübe oldu kardeş

neronero

Aktif Üye
neronero üstad ben dürüstce söyliim sana 2009.da osmaniye de buldum. Kaplumbaanın şekli netti heryeri tamamdı baktığı yönde iki gün uğraştım olmadı sona ayaklarını inceledim biri diğerlerinden5. Cm uzundu onun yönünde 10.mt civarı ucu sivri toprağa saplı kayanın altında Reşat altını tarzı 8 tane emanet buldum bana tecrübe oldu kardeş
aradıgım cevap şekli buydu teşekkürler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
neronero ozaman Bi çayı hakettim sen benim yerimede iç ve o kaplumbağa nın dişini çek. Bol nasipler bide işlem aşamasını fotola yükle bura tecrübe ve fikir olsun çüzüme ulaşmış kaplumbağa başlığı.. Seninde namın yürüsün

neronero

Aktif Üye
Mal bulanındır poseidon2023 BulursamKader25
calısmaya basladı.
kaplumbaga net dahada ortaya cıktı sagından ve solundan genişletme yaptık kenarlardan yassı tuglaya benzer taşlar cıktı.altındada vardır belki
ve keskin genzi yakan bir koku geliyor hala yanıyo genzim.
ama kaplumbaga cok agır kaldıramadık