Karadeniz bölgesinde çalişma

Çömez60

Yeni Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi karadeniz bölgesinde yoğun terör operasyonları
Yapılıyor özellikle ORDU GİRESUN GÜMÜŞHANE ve TOKAT ın karadeniz tarafındaki yaylalarında insanlar terör şüphesiyle bölgedeki her yabancıdan şüphelenip ihbar edebiliyor ayrıca İnsansız Hava Aracı
Ve Uydudan takip yapılabilir diye düşünüyorum buralarda siz ne düşünüyorsunuz bu konuda belkide ben fazla hayalperestim.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Devlet çıkma yukarda ben varım diyorsa çıkmayacaksın . timler özel harekat devriyede pusuda üstüne gitmenin anlamı yok adamlar biz neyin peşindeyiz siz neyin peşindesiniz dese ne yapıcan 3 yıldır bizde bekliyoruz 10 yıl olsa beklicen çaresi yok .

ASKER.

Aktif Üye
Konunun amacı gerçekten define ile ilgili bilgi almakmı yoksa bölgeyi iyi bilen arkadaşlardan bölgenin sakin yerleri hakkında istihbarat toplamakmı bölgede operasyon yapılıyorsa ne yapacan çok çok bölgeden uzak duracan birde karadeniz bölgesi olunca birde konu terör olursa halkı kendisi tüfekleri alır operasyon yapar zaten YAZDIKLARIMI yanlış anlamayın

Çömez60

Yeni Üye
İstihbarat yada yer aramıyorum. bende orta karadenizde yasıyorum sadece aklıma takılan bi konuydu paylaşmak istedim askerle ekmeğimizi çok paylaştık kötü bi amacım yok

mayhem

Co Admin
Co Admin
Gündüz varsa bile uzaktan takip ederler sıkıntı olmaz diye düşünüyorum keşif açısından yaklaşırsanız uyarırlar en fazla . Gece imkansız doğuda bayınlı tarlada cihazla gezmeye benzer :200:

Çömez60

Yeni Üye
Bencede gece elinizde bişeyle gezmek karşı taraf açısından tehlike olarak algılanabilir gerçi tam tespit etmeden ateş açmazlar ama yinede sakat iş en iyisi gündüz

Jookerturk

Bilgili Üye
Bilmediğiniz bölgelere girmeyin. Her açıdan tehlike arz eder. Sizi tanımayan hırsız diye ihbar eder terörist diye de ihbar eder. Bilmediğiniz bölgelerden uzak durun.