Karahasan köprüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Kitap okunmadi henüz ancak kahverengi bir dış kaplaması var ve okadar da kalın degil

ragıp

Uzman
biran sanki soğuk rüzgarlar esti
herkes sus pus oldu
hayırdır?
cevaplar gelmez
sorular sorulmaz oldu

palaks

Aktif Üye
arkadaşlar böyle saçma bi konu görmedim adam fotoğraf yüklüyo bi allahın kuluda demiyoki arkadaş bu nedir? ben böyle bi yer bulsam 2 megapiksel bi kamerayla foto çekmem fotoğraflarda neyin ne olduğu belli değil adam bakarken gözleri bozuluyo, o değilde bu osmanlı torunu bizlerle iyi kafa buluyo ayık olun :72:

yuans

Aktif Üye
arkadaşlar böyle saçma bi konu görmedim adam fotoğraf yüklüyo bi allahın kuluda demiyoki arkadaş bu nedir? ben böyle bi yer bulsam 2 megapiksel bi kamerayla foto çekmem fotoğraflarda neyin ne olduğu belli değil adam bakarken gözleri bozuluyo, o değilde bu osmanlı torunu bizlerle iyi kafa buluyo ayık olun :72:
Daha fotolara gelmedim farkında isen kardeşim. :)
Ben konunun bu kadar uzamasına takıldım. Teknik bir arızadan dolayı siteye giremedim diye neler olmuş neler. :)

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Değerli kardeşim telefonum samsung alpha bak bakalim kaç megapiksel mİş kitabı merak eden kardeşim burada birkaç kitap var ayrıca takım taklavat Sandığı goremeyenlere gelince bilsinlerki uzaktan çekim yapıldı yani magra uçurum yani tavansiz biliyorumki beni anlayanlar vardır işte kitaplardan birtanesi şişenın yani haritanın altında yani maymun ikisinede hakimEkli dosyayı görüntüle 131571

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...