Karahasan köprüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ergin24

Yeni Üye
valla ben çok baktımdı bi poh göremedim valla dalgamı geçiyon gardaş anlamadım zomluymuş, uzaktan çekte bi bizde görelim tavuğmu topal ayımı yılanmı köprümü gemimi, dev yükü altınmı var gemi yükümü neybu

bahrevaan

Yeni Üye
:) insallah dedigin gibidir ama zannimca hepsi senin hayal urunun.

ölmezada

Aktif Üye
Muğla Milasta 500 trilyon dolarlık hazine olduğunu iddia eden emlakçı bir muhterem vardı , geçen aylarda haber olmuştu, o olaya benzettim ben bu durumu. ondada belli belirsiz fotoğraflarla bir şeyler ispat etmeye çaışıyordu emlakçı arkadaş. hayırlısı diyelim.

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Evet tavan yok 4 k uyumlu telefonum la çektim haliyle uzagi yakın etmek için zoom yapıyorum aslında gerçeğe muvaffak olmak için tavana asılan koyun canını görmek yeterli idi

Turko

Uzman
Ustam normalde attığımı vururum figürler gözümden kaçmaz kendimi inandırma dıkça kimsenin konusuna da olumsuz bir şeyler yazmam fakat senin paylaştığın fotoğrafların hiç birinde kayda değer bir şey yok. zoom yapmadığın çektiğin bir fotoğraf varsa onu paylaş sana zahmet. Meryem ana mağara krokisi dediğin en net fotoğraf onda dahi figüre dair hiç bir şey yok ya ben göremiyorum yada gerçekten bir şey yok. Takip ediyorum konuyu merakla.

Evet tavan yok 4 k uyumlu telefonum la çektim haliyle uzagi yakın etmek için zoom yapıyorum aslında gerçeğe muvaffak olmak için tavana asılan koyun canını görmek yeterli idi

Pscyhe

Engellendi
Bende balona benzettim bu isi..bir tane kayda deger resim yok..arkadas resim atiyor bu şu bu buna benziyor diyor bizde haya gucuyle ariyoz..net resim gercekten isaretleri belirten delil varsa gorelim ama bu sekilde ben hic biseye benzetemedim benzemiyorda zaten..benim dusuncem kimse baska taraflara cekip alingamlikta yapmasin lutfen..biz burda yorumlar yaparken ne istiyoruz cevre hakkinda tarihsel bilgi.isaret yada emarenin net fotolari ve bolgenin detayli resimleri bunlar varsa yorum yapiyoruz.ama burda bu anlattiklarimizin hic biri yok goremiyoruz...net resim varsa ilgilenelim yoksa konu efsane olmaya aday bence..

ertug26

Yeni Üye
kardeşimizin hayal dünyası çok geniş koyun çanı demiş kendinden başka gören yok

deli firat

DOĞACI
Şimdi konu sahibi arkadaş bunun altında kalmaz ordan aldıgı bir kaç parcayı özeliklen tavugun gögsundeki elması ekler konuya hadi bakayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...