Karahasan köprüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oselcem

Yeni Üye
valla şişeyi açık ve net gördüm bende B harfine benzettim :)

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
En sağında ki maymun Nekadar da güzel değilmi yüzünün yarısı çıktı ama

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
İşte bu harita volcan lakaplı papa martinin büyük bir keyif içerisinde ellerimle hazırladığım dediği haritatadir

ragıp

Uzman
İşte bu harita volcan lakaplı papa martinin büyük bir keyif içerisinde ellerimle hazırladığım dediği haritatadir
bulmuşsun
hayırlı olsun be dostum
biz yıllarca koştuk, koşturduk
sana nasip miş
hayırlı olsun
eşle dostla
hayırlı yerlere harca
:)
nasipten gayrısı yalan

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Ya şu deri çantanın altındaki işlemeli Sandığı yazmayı unuttum resmin altına birde bu siseli maymunun ellerinin arasında tuttuğu şık bir kutu var rengi sariya çalan

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Yok öyle değil ben duamda allahım bana vatanima vÉ™ milletime fayda sağlayacak bir amel nasip et dedim o bana bunu verdi Hamdolsun is belgede yayinladigim üzre hani o korktuğu osmanli torunundan bahsetmisti ve daha güçlü bir osmanli kurulur demişti o yazıyı kopyalayın çünki 6 bölge daha var bu işi vali beye taşıdım dudaklarını ısırdı işin aslı dostlar buranin hikayesi 1457 yilindaki kozak korsanlarin yagmaladigi perslilere ait vergi olan yani fatih sultan mehmet Hana ait gemiyi korsanların basıp 90 ton kulceyi ve mucevherati bu magraya getiriyor ve bunu 350 sene sonra starvo adında bir yunan martin e istanbulda söylüyor volcan yani martin burayı oylelikle kesfediyor

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Evet onuda yapalım hemen dostlar size gönderdiğim resimlerin hemen hemen bir çoğu 3 boyutlu evet yalan soylemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...