Kare el kesimi ortasında oyuk

Selamun aleyküm bu gün makinadan çok k uvvetli sinyal aldım bunun üzerine Kazmaya başladım bi kaç tane küçük taş çıktıktan sonra 40-50cmden bir taş gördüm sonra dibini bulamadım bulduğum da yüzey 70cm genişledi ve köşesini yeni buldum bişey fark ettimki taş kesme elle kesme taşın dibine doğru eştim ve dibini bulamadım taşın yüzünün yarısını çıkarta bildim taş kare el kesmesi tam ortasında iste bir tane oyuk var bi 15cm genişliğinde sizce bu nedir bana bi yardımcı olabilirmisniz teşekkürler ben taş turuncu renkte taş vurduğumda ise boşluk sesi gelmedi

Smokin

Moderatör
Moderatör
Ses var görüntü yok. Bi kaç kare resimle herşey aydınlığa kavuşurdu.
Hangi makineyle kaç cm den olumlu sinyal aldınız?

zephyrus

Member
Hocam fotoğraf cekti iseniz paylasabilirmisiniz ustalarimiz sizi çözüme daha kolay ulastirir

zephyrus

Member
Bu arada su an tasin olduğu yerdemisiniz bu aciliyet o yuzdenmi

zephyrus

Member
Hocam tas kare dediniz kac cm kare oyu dediginiz yuvarlak mi karemi dibide isaret varmi dikkatinizi ceken, etrafta buyuk kaya varmi, daha doğrusu aoylebdiyelim arazi kosulunu tarif edin belki yardimi dokunur

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sinyal devam ediyorsa makineyle ve mineral olmadigini dusunuyorsan gerekeni tapmalisin. Yalniz etrafini biraz daha acmalisin ki yanlardan gelen sinyal varsa seni yaniltmasin kardesim. Isin rastgelsin selametle