kare icinde istavroz

kabakburgiba

Operatör
bölge olarak zor işler gibi geldi..nakropol alanı mı bura.boşluk tesbitleri bilen biri ile yapılmalı.acemi işin içinden çıkamaz.tünelle girişi vermiş.ve tuzaklarıda var.girişi bulamzsan başarı şansın hiç yok.bu iş ekip işi.alet edevat işi.kuvvetli ekip ve ekipman olacak.bide çevrede müsait olacak.iyi araştır.başka işaretler olacak.

poseidon2023

Uzman
işaretin oldugu kayayı konpile görünecek gibi resimleyin ve dört cevre resmi

nadir işaret

Nesi2015

Member
Bolgede bula bildiğim ilersinde murc izleri onlarda var yukledim ayrıca derede büyük taşın alnında kabartmalı insan kafası varmış ben onu. Bulamadım daha çok fazla dikenlik var.benim istediğim bir yön ne tarafa bakmalıyım

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kayada kuyu gibi yer dusun o sekilde ineceksin assagiya kardesim kapamayi bulmalisin. Ok yonunden baslayabilirsin. Selametle kal

Nesi2015

Member
isaretin yanindaki ok isareti cikti ne yapmaliyim bundan sonra

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kapali bir alandan bahsediyor. Benim sahsi fikrim magara oldugu yonunde, fazla uzaklasmadan kayadan ayrilmadan zemine inilmeli. Eger oradan sonuc alamazsanuz hemen onu duzlukse odayi orada arayabilirsiniz. Daha genis acili resimleriniz varsa onlarida yukleyebilirmisiniz. Selametle kal

Son düzenleme:

Nesi2015

Member
İstavrozun yanında ok var ve ne yönde aramalıyım girişi yardım lutven

kaplumbaga

Member
ana kayanın kendisini nekadar kırarsanız kırının ki tavsiye etmiyorum bunuıda dibinden altına kanal tünel yada ve benzeri çalışmada olmuş olsa bana göre boştur... kafama takılan acaba yunanmı yada romamı yaşadı orada hadi onuda gectim fikrimi beyan edecem cevresini biraz geniş tutarak boşluk tespiti yapıp özellikle dogu yönüne tespite agırlık verip kesinlik kazanmanız eğer boşluga denk gelirseniz dikka edin dikdörtgen bir boşluk verecektir yön olarak kuzey dogu ve güney batı hımm girişide güney batı deneyin...

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 240119.

Ekli dosyayı görüntüle 240120.

Ekli dosyayı görüntüle 240121.

Ok güney veya g.batiya bakıyorsa hedef doğrudur.

Burada iki mezar bir birinde geçişli bir erkek ve bir bayan mezarında bahseder kesinlikle uzak değildir görünen alan içinde en fazla 150 metre içerisinde dır üst üste veya yan yana iki mezar şu haliyle açılmamış görüniyor inşallah muhafak olursun dediğim gibi kesinlikle uzak değildir dikkat et son noktada işaret olmaz bilgin olsun.
Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.