Kare Oyma işareti

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Mezar çok yakında olmalı, kayanın kendisi öncelikli olabilir , sonra düşük ve mıcırlı zeminler incelenmeli, boşluk bulmak için çalışmalar yapılmalı.

define48

Aktif Üye
??? valla ustam biz zaten ordan 30-40 santimkazdık İlk hedefimiz orası millet bi yaylayı terk etmeye başlasın onun bekliyoz şimdi çükürü vurucaz olmucak beklemedeyiz
Aceleye gerek yok Allah utandırmasın çubukla kesinlikle bosluk bakın aliminyum kaynak cubugu olsun

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Uzak fotoda kraliyet yasam yeri var uzaktaki büyük sivri kayalığın önünde mezar var kapısında kamyon büyüklüğünde kaya var . Bilgisayar açınca cizecem.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bekliyorum ustat fotoyu
Antik yaşamın dibine vurulduğu yer .
Kırmızı yuvarlak içine aldığım yeri yakından resimleyin bende merak ettim.Karşı büyük dağın önünde beyazla çizdim orası mezarlık olabilir , asıl yer dağın kendi içinde ve önündeki büyük kayaların sağdaki olanda sanki bir işaret oyuk , oyma var gibi .Alt kayalığın önündeki ağaçlık alanda aynı şekilde .Oraların sahiplerini tanıyorsanız sorun oralardan şekilli taşlar veya çeşitli buluntulara rast gelen olmuşmu? Hangi medeniyetler yaşamış bilgi varmı .
Yuvarlak içine aldığım yer , kare şeklinde olanlar aynı yer resmi yakınlaştırdım ama bozuldu .
xmjf98.md.jpg xmj9zn.md.jpg xmj6Yh.md.jpg