Kare Oyma işareti

karakartal88

Aktif Üye
HAYALLERİNİ YİKMAYAYİM AMA ELLEN ZOR YAPARSİN BOSLUK TESPİTİ LAZIM ODA MEZAR İN GİRİSİNİ BULCAN KEPCELİK İS.KACAK OLMAZ YAKALANİRSİN.KOLAY GELSİN

Insan kemiklerine ulasmak istiyorsan Kare oymanin sag altindaki kucuk yesil calinin ordan giris yap. kare oymanin oldugu kaya tas duvar seklinde ustu horasanla sivanmis hazirlanmis. Malzemesi varsa daha fazla fotoya ihtiyac var

define48

Aktif Üye
İşaretler işaretli Kaya’nın solunda sanki doldurma gibi geldi o şeklinde çapı 2,5*2,5 gibi bitiş yerinden sonra 50cm gibi alağı iniyor bahçe deyimiyle maldan gibi düşün yani valla yorumlarınızı bekliyorum hayırlısı
Selam aleykim ustam kare icine aldıgım yer niş ölü hediyeleri buraya konur ve buraya atesde yakılabilir konulan hediyeler ve yakılan ates mezarı görür yani mezarın icine yansır isaretledim ön düzlükte 1 ila 7 metre civarında en fazla 9 metre olsun bosluk tespiti yap hayırlı nasip olur insAllah.

Karaskal1453

Member
Selam aleykim ustam kare icine aldıgım yer niş ölü hediyeleri buraya konur ve buraya atesde yakılabilir konulan hediyeler ve yakılan ates mezarı görür yani mezarın icine yansır isaretledim ön düzlükte 1 ila 7 metre civarında en fazla 9 metre olsun bosluk tespiti yap hayırlı nasip olur insAllah.
Reis nereyi işaretledin?