Kare Oyma

beyazzadam16

Bilgili Üye
Burası mezarlık alanı, çok mezar çıkması normal o yüzden degmez

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 164843 bu kayanin önünde boşluk bakın 70 cm eşeleyin ne çıkacak
ustam önünde boşluk vermiyor fakat arkada boşluk veriyor ili üçmetre aşağıdoğru sol çaprazında da boşluk veriyor çubuklar ne tarafa gitsem o noktaya dönüyor yermi metre uzaklaştım aksi yönde gittim çubukların ikiside mıklatıs çeker gibi o tarafa dönüyür. bütün yönlerde.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cevrede kilise ve cesme varmi varsa mesafesi nekadar ve patika yoluda ekleyebilirmisin. Koyun yuksek taraflarinda hoyuk dikkat ettinizmi. Kayalik alanlar varsa gozetleme kulelerini konum olarak yazabilirmisiniz kardesim. Selametle kal. Yorumlari okuyamadim aceleden yaziyorum.

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
cevrede kilise ve cesme varmi varsa mesafesi nekadar ve patika yoluda ekleyebilirmisin. Koyun yuksek taraflarinda hoyuk dikkat ettinizmi. Kayalik alanlar varsa gozetleme kulelerini konum olarak yazabilirmisiniz kardesim. Selametle kal. Yorumlari okuyamadim aceleden yaziyorum.
ustam yer eski bir ermeni yerleşkesi kilisenin tam olarak yeri belli değil çoook uzun yillar önce yapilar hep yer altinda kalmiş etrafta çokça kazilar yapilmiş hatta çikarldi