Kare oyma

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
wesli1986....

Sevgili kardeşim araştırmanı doğru yerde yapıyorsun . Bu baktığı yamaç doğru yerdir.
Lakin iyi araştır orada bir emare olmalı

Cann

Editör
Bu taşın büyüklüğü ne kadar? İşaretin olduğu noktaya ahşapla tıkla bakalım .. etrafını yokla boşluk var mı?

wesli1986

Aktif Üye
Mirkut ustam doğrudur irice Birr kaya varr ve yeni attım fotoda çizdim vaktınız varsa bakarsanız sevinirim kayayı göremezsiniz otlar varr vee kaya toprakta gömülü birkısmı görünüyo allah razı olsun selam vee dua

wesli1986

Aktif Üye
Bölge şehre yakın oyuzden Birr günde biter mi diye sordum ustalar yanlış anlamayın

wesli1986

Aktif Üye
Bazı değerli ustalarım haklı olarak kare oyma nın bulunduğu kayanın altını yoklamamı söylemişler yorumlarınıza saygım sonsuz ustalar baktım çubukla Birr veri alamadım daha öncee dibini yoklamışlar bir emare yok doğal teşekkürler

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mirkut ustam doğrudur irice Birr kaya varr ve yeni attım fotoda çizdim vaktınız varsa bakarsanız sevinirim kayayı göremezsiniz otlar varr vee kaya toprakta gömülü birkısmı görünüyo allah razı olsun selam vee dua
Girisi tesbit etmissiniz umarim dogru yerdir fakat imkaniniz varsa yine oraya cubuk tutabilirmisiniz aldiginiz olculerde oynama olup olmadigina bakin kardesim. Tesbit ettiginiz girisin dahada assagisini tekrar kotnrol edebilirmisiniz belki cokme olabilir giris dahada assagida olabilir. Ayrica duzluk yerde oda dediginiz yerde tunelin odayla birlesen yerine yakin derinlik alip, birde odanin derinligini alip burada paylasabilirmisiniz. Saglicakla kal

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çok güzel işçiliği olan bir kare oyma hakkınızda hayırlısı