kare oyma

R00T

Profesyonel
Co Admin
zeminaltı oda mezar bakmalısın uzaklaşmadan.Bence sağlam çubuk kullanmayı bilenler böylesi alanlarda etkili olabilirler.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Mıcırların en çok bulunduğu alanda boşluk tespit etmelisin zemin altı oda mezarı var diye düşünüyorum

Karabulut

Operatör
1 kiloluk balyozla kayalar yoklanabilir En kolay yöntem bu 😉

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
tamamıyla kayadan oluşan tepenin üstüne yakın bir yerde tepenin üstünde kuyu var maalesef tek resim
DİKDÖRTGEN OYMA!!!KARE ERKEK DER, DİKDÖRTGEN BAYAN!!Ona göre arge ve işleminizi yapınız.Buranın çevresini LÜTFEN fotograflayın, dikkate değer bir yer. Bana derin bir çalısma alanı olacakmış gibi geliyor.Fotograflandırısanız daha sağlıklı olur. Bir de bu TEK OLMAZ diye düşünüyorum naçizane..Zemin altı çook güzel bir oda çıkacak kanaatindeyim.Degerli tespiti yapılmadan çalışılmaya deymeyecek DERİNLİKTE!

SERİNKAN

Yeni Üye
DİKDÖRTGEN OYMA!!!KARE ERKEK DER, DİKDÖRTGEN BAYAN!!Ona göre arge ve işleminizi yapınız.Buranın çevresini LÜTFEN fotograflayın, dikkate değer bir yer. Bana derin bir çalısma alanı olacakmış gibi geliyor.Fotograflandırısanız daha sağlıklı olur. Bir de bu TEK OLMAZ diye düşünüyorum naçizane..Zemin altı çook güzel bir oda çıkacak kanaatindeyim.Degerli tespiti yapılmadan çalışılmaya deymeyecek DERİNLİKTE!
derin olacağını bizde tahmin ediyoruz asfalta 200 metre ve görünüyor yakın çevresindede mükemmel işçilikte yuvarlak oymalar mevcut acele miz yok ustalar