Kartal'ın intikamı

deli firat

DOĞACI
Ustalar konu başlığından anlaşılacağı gibi bir köylümüz ava çıkmış dag taş gezerken bir kayda Kartal işareti bulmuş Kartal'ın baktığı yönde büyük bir kayada üç adet pencere şeklinde işaretler varmış bir anlam veremedigi için Kartal'ın pençelerini kırmış ve iki tane gırı taş çıkarmış bunu duyan bir uyanık taşlardan birini almış nedir ederi varmı diye almış ve gitmiş bidaha gören olmamış Allah'tan biZim salak işaretleri ve diger taşı kaptırmamış bu gün beni aradı olayı anlatı taşların her biri 115gr cam cizen ve ateşe dayanıklı bir taşmış rengi onun anlatımı ile bulut rengi şimdi öncelikten bu taş nedir işaretlere göre ne yapılması lazım

deli firat

DOĞACI
Resim ve video çekmesini istedim iki güne kadar elimde olur

deli firat

DOĞACI
Ilginc bir başlik atalim belki bakardalar dedik ama benden baska kimse bir harf bile yazmamis

Kristof34

DogacıyıZ
İyide fotograf olmadan sudur demek pek etik olmaz. Yeri bilen arkadastan bi zahmet resim isteyin penceleri olmadan da tanırız kartalı

saftilki

Moderatör
Moderatör
kartalı bulmuşunuz baktığı yönde işaret bulmuşunuz tamam işte, alıcanız elinize bi çekiç sürekli aynı şiddet ölçüsünde tık tık boşluk arayacanız, resim gelirse üstadlar yorumlar yine, giderken porçöz vb alın yanınıza horasan sıva ararsınız

deli firat

DOĞACI
İyide fotograf olmadan sudur demek pek etik olmaz. Yeri bilen arkadastan bi zahmet resim isteyin penceleri olmadan da tanırız kartalı
Haklisin ustam ben fotolari cekip atmasini bekliyorum Benim cok merak etigim kartalin ayaklarindan alinan taşlar ustam beyaz bilardo topu gibi cami ciziyor buzun ûstÅ«ne birak eritiyor bıcakla cizmeye calişiyor cizilmiyor çakmak ateşine tutuyor hic birsey olmuyor tam olarak bilardo topu gibi sizce bu ne olabilir Tşk ler ustam

deli firat

DOĞACI
Ha ustam unutmadan biri kûcuk iki tane pembepanter iki tanede sikke var

deli firat

DOĞACI
Cok kalitesiz bir cekim yapmis göndermiş hic birşey anlaşilmiyor Ben videodan o taşın resmini cekip yeni konu acacam size zahmet bakarsaniz bu tasin ne oldugunu bilen varsa veya daha önce böylesini gören varsa bi bàkalim selametlen