Kasa işaretii

Afrasiyab

Member
Bu doğal bir kaya, hiç uğraşma. Kırınca altından aynı şekilde bir daha bir daha çıkacak.
Yorma kendini.

4-5 ay önce bir kardeşimiz aynı kayadan bulmuştu. Parlak kısmı fazla ve çelik gibi sertti.
Balyozu vurdukça ateş çıkaracak kadar sert. Kat kat aynı şekil çıktı. Emeklerine yazık oldu, amma
hep beraber tecrübe sahibi olduk.

Yorulma Boşuna inşallah.
Bunun domuz ciftliğinde bir yalak tası oldugunu iddia eden biride çıktı müjdesi dahi 1 milyon eder dedi . ama pek doğal olacagına inamıyorum şahsen..

Pscyhe

Engellendi
Bence islem yapmadan once cevresini belli bir derinlige ulastir taş bi ortaya ciksin ondan sonra ne olduguna karar verip sana yon verelim..su bakis açısıyla sudur budur demek biraz tuhaf olur..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim öncelikle bu taşın etrafını aç taşı tamamen ortaya çıkar alt kısmından bak ki horasan varmı. Eğer horasan varsa kırıp mujdesini al horasan yoksa hiç uğraşma. Boşa uğraş hem emeğine hemde hayallerine zarar verir.

derkenar

Yeni Üye
o kadar usta kırma diyo doğal diyo sen değer bile biçeni bulmuşsun senin için hevesin kaçmasın aldanma diye söylüyorlar.

ha ben bunu kıracam içimde kalmasın diyorsan kır yalnız balyozu vurunca dikkat et geri sana sekmesin.

sana yol çizmişler etrafını eşele bak ne olacak.

kaderkısmet

Member
iyi bi makına yardımı al .makına senı sonuca ulastırr..

zaz12

Bilgili Üye
Bunun domuz ciftliğinde bir yalak tası oldugunu iddia eden biride çıktı müjdesi dahi 1 milyon eder dedi . ama pek doğal olacagına inamıyorum şahsen..
Elektrum domuz simgeli altın para ise evet olabilir.Madolyon tarzında olur parası.Yalnız bu kaya doğal.Bingöl de bu taşlardan çok var :)
Dostum yapman gereken çevrede başka işaretlere bakmandır.Eğer tecrübe için istersen çalışma yap.Ama taş doğal.Bende de vardı hep boş çıktı.

Afrasiyab

Member
o kadar usta kırma diyo doğal diyo sen değer bile biçeni bulmuşsun senin için hevesin kaçmasın aldanma diye söylüyorlar.

ha ben bunu kıracam içimde kalmasın diyorsan kır yalnız balyozu vurunca dikkat et geri sana sekmesin.

sana yol çizmişler etrafını eşele bak ne olacak.
usta kırmazsam içimde kalır..

Afrasiyab

Member
Elektrum domuz simgeli altın para ise evet olabilir.Madolyon tarzında olur parası.Yalnız bu kaya doğal.Bingöl de bu taşlardan çok var :)
Dostum yapman gereken çevrede başka işaretlere bakmandır.Eğer tecrübe için istersen çalışma yap.Ama taş doğal.Bende de vardı hep boş çıktı.
Ağabey çalısma yapmak için müsait yer değil birinin bahçesi köpeklerle dans etcez ve zaman çok kısıtlı olacak...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Afrasiyab,
Benim sakalım da var, sözümü dinle, yorma kendini :)
4-5 ay önce aynı taşla alakalı işlem yapan arkadaşlarımız oldu.
Vaktim olur da Bulabilirsem sana link atarım inşallah.

Mežarcı2

Yeni Üye
İçinden ne çıktı acaba merak ettim yıl 2016 o kadar patlatacağım yazmışsın sonuç ne insan onuda yazar

Son düzenleme: