Kasa mi ? Kapak mı ?

@ibrhm

Bilgili Üye
Üstadım peki bu işaret ettiğin yer ana kayadan 2-3 cm çıkıntısı var ama yapışık Horasan olmasından şüphelendim ve bir Çubukçu ile bakındık Horasan dedi ayrıca arkası boşluk var. Dedi ama emin olmadan işlem yapmak istemedim
Burasıda horasan , diğer yer sıvalı , o çukur yer , yeni açılmadı ise tünelle odaya gidiyor.
Sen varya kendi payın kadar Çubukçuya ver.!

Burasıda horasan , diğer yer sıvalı , o çukur yer , yeni açılmadı ise tünelle odaya gidiyor.
Sen varya kendi payın kadar Çubukçuya ver.!
Çubukçu yaşlı biri 20 yılımı verdim vs dedi ama haline bakınca boşa kürek sallayan biri gibi geldiği için güvenip çalışma yapmadım
Ayrıca yakınında açılmamış bir çukur keşfettim yaşlı Çubukçu dayı etrafında 5-6 Tünel Var dedi çubukla baktık çubuklar adamın dediğini doğrular nitelikte sonuç verdi
Ama ne yapacağıma şaşırıp kaldım

@ibrhm

Bilgili Üye
Çubukçu yaşlı biri 20 yılımı verdim vs dedi ama haline bakınca boşa kürek sallayan biri gibi geldiği için güvenip çalışma yapmadım
Ayrıca yakınında açılmamış bir çukur keşfettim yaşlı Çubukçu dayı etrafında 5-6 Tünel Var dedi çubukla baktık çubuklar adamın dediğini doğrular nitelikte sonuç verdi
Ozaman beni hiç görme! Bölge müze müdürlüğüne git, grantuvalet birine fotolari göster. Belki imzalı,kaşeli olur belgesi alırsın.
Şaşkınlığın bir nebze geçer.

KULT

Aktif Üye
Keşke bu yazıyı yazmasaydınız. Madem usta güven vermiyordu ve tavsiyelerini dinlemeyecektiniz, o adamcağızın vaktini ve emeğini neden çaldınız. Şu kurulan cümle bile asıl güvenilmemesi gereken kişiyi ortaya koyuyor. Amacım polemik yada kalp kırmak değil ama bunları söylemeseydim, kendime olan saygımı yitirirdim.

Keşke bu yazıyı yazmasaydınız. Madem usta güven vermiyordu ve tavsiyelerini dinlemeyecektiniz, o adamcağızın vaktini ve emeğini neden çaldınız. Şu kurulan cümle bile asıl güvenilmemesi gereken kişiyi ortaya koyuyor. Amacım polemik yada kalp kırmak değil ama bunları söylemeseydim, kendime olan saygımı yitirirdim.
Amaç birini kötülemek değil öncelikle onu söylemek isterim . Ayrıca ben elde edeceğim bir şey olursa bana yardımı olacak olan insanlara paylarını kesinlikle verecem çünkü söz vermişim ve bu güne dek sözümde durdum şükür . Yazmamdaki amaç yanlış yerler ile uğraşmayıp nokta atışı Yapmak istemem

Ekli dosyayı görüntüle 269783

Burası doğumu bunlar genelde doğuda olur.
Yiyecek ve içecek içindir defineyle alakası yok
Doğrudur ama içinde gözler açılıp malzeme saklandığını duydum bunda ise her yer düzgün sıvalı iken 2 yerde çıkıntı verilmiş bundan dolayı üzerinde durdum
Sonradan kapatılmış cep olurmu olmaz mi denk gelen var mı?

gülbahçeli

Editör
Doğrudur ama içinde gözler açılıp malzeme saklandığını duydum bunda ise her yer düzgün sıvalı iken 2 yerde çıkıntı verilmiş bundan dolayı üzerinde durdum
Sonradan kapatılmış cep olurmu olmaz mi denk gelen var mı?
çep ve kasalar okadar büyük olmaz bildiğim ve daha önce açılmış gördüğüm kasalar bukadar büyük deyildi