Kasa olabilir mi

bestek

Yeni Üye
bana göre bu videodaki hiçbirşey doğal değil
arkadaşın benım doğal değil dediğime doğal demeside doğal:) bu onun fikri benım anlatmak istediğim şey oranın doğal olmadığını benzeri iki resimle kanıtladığımı düşünüyorum
sağlam bir alan taramayla çok güzel yerler bulursun çok fazla tartışmaya meydan vermeden şunu söyleyeyım mahzen ve kaya mezarları var orda

Alperen22

Aktif Üye
bana göre bu videodaki hiçbirşey doğal değil
arkadaşın benım doğal değil dediğime doğal demeside doğal:) bu onun fikri benım anlatmak istediğim şey oranın doğal olmadığını benzeri iki resimle kanıtladığımı düşünüyorum
sağlam bir alan taramayla çok güzel yerler bulursun çok fazla tartışmaya meydan vermeden şunu söyleyeyım mahzen ve kaya mezarları var orda
Peki bunun üzerinde ayri bir taş vardı asit dokülunce yosun mantar eride ve arti seklinde duzgun bir cizgi belirdi balyazu vurunca tam ek yerlerinden kirilip duzgun 4 parca oldu diger 3 parca kırildı bu videonun basindaki iscilik olan 4.parca iscilik sadece bunda var diger 3 ünden daha agir buyuk parca bunun bi anlami olabilir mi

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadasım sen nasıl bir kafa yapısında nasil bir dusüncedesin ben cözemedim videoyu izleyemiyosun yorumlarida mi okuyamiyosun ustalarin yaptığı yönlendirmeleri göz ardi ediyosun diyosun bestek arkadaş burda işlem yapıldıği kesin diyor ona ne diyeceksin yön veren kanal kanalla birbirine bağlanan iki oyma yaninda ayak izi var bunlari görmuyosun sanirim videoda ya görmek istediğin sekilde görüyosun yada boyle farkli muhalefet konusunca kimsenin goremedigini gören bilge biri oldum saniyosun bu düşünce seni motive ediyo sana göre işaret olmasi icin oraya rölyef kabartma mi yapmasi lazim birbirine kanalla bağlanmış iki oyma var bunlar mi lapya oluşum ? Bestek arkadaş nasıl bulundugun kayaya işlem yapıldığı kesin diyor onada cevap ver o halde artik görmek istediğini değil videoda olanı görmeye çalış
Güzel kardeşim konunuzu başından beri takip ettim ve tüm paylaşımlarınıza baktım kendimce kafama yatan yerlerde tecrübelerime dayanarak size deneyimlerimi paylaşmaya çalıştım ve kafama yatmayan yerleride aynı şekilde belirttimki boşa emek etmeyesiniz diye yine sizleri düşündüğüm için taş kaya falcılığı ve umut tacirliği yapmadım. Bir konuda herkesin farklı görüş ve yorumları olur ve ben yılların getirdiği samimiyetim olmayan bir kişinin yorumuna sen yanlış söylüyorsun demem. Konu sahibi yorumlara bakar ve içlerinden kendi kafasına uyan yolda ilerler ve bu yorumlarda kafasına uymayan yorumuda gözardı eder geçer yoksa hiç kimsenin kimseyi çok bilmişlikle veya ukalalıkla suçlamak gibi bir hakkı yoktur ve benimde olmadığı gibi sizinde yok. Mesajlarımızı daha saygı çerçevesinde yazarsak benim açımdan bir sıkıntı yok. İşiniz rast gelsin inşallah.

Alperen22

Aktif Üye
Güzel kardeşim konunuzu başından beri takip ettim ve tüm paylaşımlarınıza baktım kendimce kafama yatan yerlerde tecrübelerime dayanarak size deneyimlerimi paylaşmaya çalıştım ve kafama yatmayan yerleride aynı şekilde belirttimki boşa emek etmeyesiniz diye yine sizleri düşündüğüm için taş kaya falcılığı ve umut tacirliği yapmadım. Bir konuda herkesin farklı görüş ve yorumları olur ve ben yılların getirdiği samimiyetim olmayan bir kişinin yorumuna sen yanlış söylüyorsun demem. Konu sahibi yorumlara bakar ve içlerinden kendi kafasına uyan yolda ilerler ve bu yorumlarda kafasına uymayan yorumuda gözardı eder geçer yoksa hiç kimsenin kimseyi çok bilmişlikle veya ukalalıkla suçlamak gibi bir hakkı yoktur ve benimde olmadığı gibi sizinde yok. Mesajlarımızı daha saygı çerçevesinde yazarsak benim açımdan bir sıkıntı yok. İşiniz rast gelsin inşallah.
Eyvallah kardeşim