Kasa sikke video

spyfrs

Moderatör
Moderatör

hayırlı akşamlar dostlar bi izleyin doğruluğu nedir sizce kurgu var mi merak ettim adam kayanın içinden çıkarıyor yorumlarınızı bekliyorum diğer videolarını da izledim adam kasa cennetinde sanki
kurgu çok net sana deliklerin yerlerini çizerim videodan bakarsın durdurupta bunlar sadece youtube takipci kasma para kazanma amaçlı.

spyfrs

Moderatör
Moderatör

hayırlı akşamlar dostlar bi izleyin doğruluğu nedir sizce kurgu var mi merak ettim adam kayanın içinden çıkarıyor yorumlarınızı bekliyorum diğer videolarını da izledim adam kasa cennetinde sanki
işaretledim deliklerin yerlerini hiltiyle delip sonra içini dolduruyolar ama eskisi gibi olmuyor nekadar kaya tozu atsanda içine bir şekilde belli oluyor. Birazda bekleyince videoda ayır edemiyorsun zor oluyor çünkü kamera filtreleri var insan gözünün gördüğü şekilde yayınlanmıyor bu videolar. Taşa yakından baksan kesinlikle net ayırt edersin

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Buda başka bir video
buda kurgu kayanın catlagından arkasına attığı malzemeleri çıkartıyor, hatta kendısının tarıhı baya eskı dedıgı hiç kararmamış gümüş bilekligi ve kararmayan gümüş sikkeleri toprak içinden çıkartıyor inandınız mı bu keriz avlama başka birşey değil.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Siz yinede kaya çatlaklarını kontrol edin oturan birileri kesesinden belki bir iki sikke düşürmüş olabilir ama tabi her kayalığı değil kervan geçen yol güzergahında olanları tarla kenarındakı kayalıkların çatlaklarını kontrol edin . Nasıl ki şu anki dünyamızda mazgallara düşen takılar telefonlar anahtarlar varsa o dönemdede oralara takılar paralar düşmüş olabilir ;)