Kaya işaretleri çözümleme

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sevgili hemşehrim, may77 ustanın ? işareti koyduğu yer ve Bulursamkader25 ustanın işaretlediği yerler benimde ilk bakışta dikkatimi çeken yerler oldu. Yardımcı olarak ciha yada çubuk ne kullanıyorsan buralar yoğunlaş. koltuk taşı gibi olan kayanın ordaki birkaç kayayı kaldırıp hafif bir işlem yapmanda da fayda olacağını düşünüyorum.Ekli dosyayı görüntüle 202456Ekli dosyayı görüntüle 202457

Tastan

Editör
sevgili hemşehrim, may77 ustanın ? işareti koyduğu yer ve Bulursamkader25 ustanın işaretlediği yerler benimde ilk bakışta dikkatimi çeken yerler oldu. Yardımcı olarak ciha yada çubuk ne kullanıyorsan buralar yoğunlaş. koltuk taşı gibi olan kayanın ordaki birkaç kayayı kaldırıp hafif bir işlem yapmanda da fayda olacağını düşünüyorum.Ekli dosyayı görüntüle 202456Ekli dosyayı görüntüle 202457
Kıymetli ustam o alanların birkacı tespit edildi fakat işçilik fazlasıyla agır ve zahmetli benimde öyle saglam bir ekibim suan yok buraları bilirsin nufus az olanda ihtiyarlar buyuzden gucumun yetecegi noktalardan baslamak daha dogru olur dıye dusunuyorum şimdilik

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tastan hemşehrim burda kolay biryer gözükmüyor. Allah işini rast getirsin.

Tastan

Editör
bozoklu eyw ustam allah razı olsun zoruda asarız zamanla acelemiz yok diger konularada bir göz atarsanız mutlu olurum tecrube ve gorusleriniz önemli benim için selametle ustam SAYGILAR...

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
S.aleyküm ustam gorsel olarak haklısınız fakat bu alan işaretlerin varolusunun ilk izlerini tasıyan cok eski bir medenıyeti misafir etmiş siyanurden yoksun saf somların olabilecegi bir cografya buyuzden arayısımız oyle suslu işaretler degil kucuk ayrıntılar ilk frig babalarından biri burda amaç ona ulaşmak SAYGILAR...
Aleyküm selam gardaş saygılar bizden.
Konuna tekrardan göz attım ama inan fikrim değişmedi
bölgeyi ve yerleşimleri hepimizden daha iyi bildiğine kuşku yok biz sadece gördüğümüze yorum yapıyoruz
eh frig babalarından biri buralardaysa zirvelere yönelmeni tavsiye ederim
babaların şehri olur tapınağı olur devasa anıt mezarları yolları olur değil mi
haliyle gözler bunlardan geriye kalmış ufak bir kırıntı bir ipucu arıyor ama heyhat
neyse diğer konularınıza da bakayım baki selamlar.