Kaya mezar ile ilgili bilgi alabilir miyim

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yorum yapacak kimse yokmu burda
Elbette var kardeşim. Ben konunuzu daha öncede gördüm ama fotoğraflardan birşey anlaşılmadığı için yorum yapamadım. Evet el işçiliği olan bir kaya var ama okadar. Şüphelendiğiniz bölgeyi dört bir yandan fotoğraflayın ve kayanın üzerine çıkıp dört bir yanıda fotoğraflayınki sizin görüp fikir yürüttüğünüz görüntü bizimde kafamızda şekillenebilsin.

Kovboy.0086

Yeni Üye
Aslında video kaydını da ekledim şüphelendiğim yerin üzerine geçerek etrafınızda çektin

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aslında video kaydını da ekledim şüphelendiğim yerin üzerine geçerek etrafınızda çektin
Ekledim derken? Çektimmi demek istediniz? Konularınızda göremedim video. Eğer eklemediyseniz youtube a yükleyip linkini paylaşın.

Kovboy.0086

Yeni Üye
YouTube ekleyin paylaştım ama sanırım görünmüyor

sandalci14

Operatör
bu alanda kaya boşluğu çoktur muhtemelen çubuk işe yaramaz.yeraltı gpr de zor çalılık ve kayalık.bariz işarette yok.kayada bir kesim var taşkesimimi doğalmı tam belli değil.yapacak iş kayanın traşlanmış alanlarına tahta tokmakla bakmak.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Videonun 0.12 deki görüntüsünde iki adet kaya var onları bir incelemeni tavsiye ederim. İmkanın var ise onları daha yakından ve dört bir yönden resimlersen iyi olur.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Güzelce fotoğrafla, mekan güzel ama hiçbirşey göremiyoruz.