Kaya mezar mı?

Acemi3

Yeni Üye
İNCELEMEKTE FAYDA VAR
Teşekkür ederim. Evet o üst kısımda gördüğüm o çizgi el yapımı ne anlam taşıyor bilmiyorum. Hani o noktaya adamlar üşenmemiş nasıl çıkmış ve yapmış bu eski medeniyetler deki ustalığı takdir ve hayretle bakakalıyorum.

Acemi3

Yeni Üye
Zeminde metal ve boşluk testi yapın
Üstadım selamlar. Tam orda bir çalışma olmuş. 1-1.5mt kadar. Sonuç alinmismidir bilmiyorum. Bi tür işaretler yeraltından odaya giriş midir? Eğer öyle gözüküyor ise yarım kalmış diye düşünüyorum.

Acemi3

Yeni Üye
Cihazla bakın rastgele
Asıl benim dikkatimi çeken yer burası x ile işaretlediğiniz yerin hemen zeminle olan kaya farklı gibi geliyor. Ok isareti ile işaretlediğiniz yer iki kaya arasına gidiyor daha detaylı açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler

Cann

Editör
Isaretledigim yerleri cihazla kontrol edin iki kaya nın arası arada nasıl bir yapı var zemin yapısı nasıldır işletilmş toprak ve dikkatli bakarsan burada göz var hatta adamın burnu bile var sağ göz farklı duruyor o iki kaya nın tarafında

Cann

Editör
Buna iyi bak sonra çizilmemiş resimde bak

Acemi3

Yeni Üye
Isaretledigim yerleri cihazla kontrol edin iki kaya nın arası arada nasıl bir yapı var zemin yapısı nasıldır işletilmş toprak ve dikkatli bakarsan burada göz var hatta adamın burnu bile var sağ göz farklı duruyor o iki kaya nın tarafında
Valla üstadım bir vlf siparişi geçtim adam dönmezse yarın kargoya verecek büyük başlık ta var. Kontrol ederim ama bana gelişi sanırım hafta sonu girecek önünüzdeki haftaya kalacaktır. Yukardaki üstadım da kasa var dedi sanırım dedektör kaçırmaz. Kontrol edeceğim.
Burada iki kaya arası bir geçit var aslında bölge bilinen yer ve fazla ifşa olmasın diye diğer resimleri paylaşamıyorum. Ama bu geçit deki diğer kaya devasa bir şekilde sanki ayı üstüne kapaklanmış bir şekilde duruyor ve kafa bariz şeklinde ekleme. Neyse o işler beni aşar bende bu kayadaki diğer işaretleri görünce üstesinden gelebilirmiyim ite paylaşmak istedim. En azından kendimin yapabileceği şeyleri sayenizde öğrenmiş oluyorum. Teşekkürler