Kaya mezar tesbiti için yardım

yorgunum

Aktif Üye
poseidon2023 ustam tabiki tesbit yapıyorum ama maden olarak gümüş ve 1 tl ile baktım orda yanlış yapmışım tüm mt bakmak lazımmış ustam minarele denk geldinmi nohut kadar çakıl kocaman oda tünel veriyor kazıyorum çubuğu tutuyom boşluk gitmiş dışardakı topraga tutuyom x yapıyo baktım nohut kadar çakıl ama minareli dediğim gibi bitirdim tabi boşluğuda bitirdik çubuk boşluk bulmuyo artık

poseidon2023

Uzman
altın gümüş bakır kurşun bunları eline alarak bakacan boşluk bulmak için pilastik kapalı bir şey ayarla yada cakmak al eline

yorgunum

Aktif Üye
poseidon2023 ustam pinpon topu olurmu mesala içinde hava varmı bilmiyorum biri yaparken görmüştüm çakmakta metal var

poseidon2023

Uzman
tükenmez kalım al destereyle ikiye böl uçlarını cakmak ile erit tutmasıda kolay olur

yorgunum

Aktif Üye
poseidon2023 ustam demin çubukları bahcede denedim bahçemizde zeminde yerli kayalık yerler var meyve suyu çubukları var kalınları onun uçlarını erittim kapadım bahçede dolaştım kayalık yerde bakır çubuk o plastikle boşluk vermedi ama x yaptı aleminyum tek mezar ölçülerinde plastikle boşluk verdi plastiksizde boşluk verdi metalle denedim bakırın x verdiği yerde aleminyum metal ile verdi üç metal denedim üçüde x yani minarel

Ibrahım2

Bilgili Üye
Sıradan çubuklarla iş olmaz oyalanır durursunuz ve kas yaparsınız piyasada dolanan cuklarla zor bu işler maalesef

poseidon2023

Uzman
anlayamadım nasıl kullanıyon bu cubukları bahcende hazır mezar oda mı var kayaya minaral var ondan mı gidiyor diyorsun kayadan bir parca kopar içinde siyah pul pul sim gibi şeyler varmı bak resmini cek görelim memleket neresi

Murat58

Yeni Üye
Ustam önce nasıl bi çubuk kullanıyorsun Önem li cunki sıradan bir çubuk kullanıyorsan seni minarele yönlendirmiş olabilir tecrüben varsa çubuk kullanma konusunda kesinlikle girişi bulursun detaylı bilgi verebilirim