• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kaya mezarı "Görsel "

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu kaçıncı oldu 2 haftadır doğru dürüst girememin sebeplerinden birincisi bir Yeni mi kaybettim 2 inci olarak kendimi dışarı atmam gerekti uzadim biraz yanlız bire bir gitmedim bu noktaya
Başka birşey için geldiydim davet eden arkadaşlardan çıktı
Burası bana 4 sene önce gelmişti kıymetini bilemedik yakın bölgelerde bir yeri daha alındı haberin olsun bir iki yer daha var köprüden geç
Ben o köprüden çok geçtim :)
https://definesohbeti.com/fotografli-define-isaretlerinize-yorumlar/41454-arazi-gezi.html

Metalicvoice

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Buralarda statu geregi baska bir mezar olmaz. Amma malinin saklandigi ufak yerler olabilir. Kontrol etmekte yarar vardir.
34A27D02-7999-473F-A80D-A857B00A7F38.jpeg

Nebiliyim üstat burdaki mezar girişi de farklı sonuçta neolur ne olmaz. Baksana adam şu yukarı çapraza da bakın diyor...

sol üstte de benzer yer var... orda da oda gibi birşey oldayfı belki açılan mezarın içinden yukarı sol çapraza daha kolay yol alınırdı. :)

@Kahmi Leonard fotoğraf yanıltıcı olabilir tabi, gözle elle kontrol de ne çıkar bakmak lazım usta...

Kamhi Leonard

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 239210

Nebiliyim üstat burdaki mezar girişi de farklı sonuçta neolur ne olmaz. Baksana adam şu yukarı çapraza da bakın diyor...

sol üstte de benzer yer var... orda da oda gibi birşey oldayfı belki açılan mezarın içinden yukarı sol çapraza daha kolay yol alınırdı. :)

@Kahmi Leonard fotoğraf yanıltıcı olabilir tabi, gözle elle kontrol de ne çıkar bakmak lazım usta...
Eyvallah tabiiki de
Buraya bir dahaki gidisim sif burayı alt üst etmek için olacak
Bura burayla sınırlı deyil
Sağolsun kazama usta konuyu zenginlestirdi

Metalicvoice

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Yalnız ikinci attığın fotoda sol arka alanda yol çalışması mı taş ocağımı ne varsa artık senin bu alanı da taş ocağına dahil etmesinler dikkat:) :) :)

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Emin ol mayısın sonu gibi cikacam istanbul dan
Doğuya direkt dönüşte zaman olursa muhakkak ugrayacacam
Zaman olmazsa sene ye burdaki keşif :)
İnş. nasip olur .
Ama bu senin baktıgın bu konudaki resim yüklediğin yer sıkıntı , taş ocağı sakinleri var orda ve epey şube açtılar her yere :)
Bu resimlerde aynı mekandan kare oymanın mezarı halen duruyor ben mezarı buldum ama çalışmak veya açmak gibi bir niyetim olmadıgı için umursamadım .
Çünkü biliyorum şansıma tükürsem , rüzgar vurur yine bana gelir :) :)

Ekli dosyalar

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dış cepheyi süsleyen iki adet sütunun ön zemindeki dip uzantıları duruyor.mezar kaliteymiş.emeklerine sağlık ustam.tşk.

Kamhi Leonard

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
İnş. nasip olur .
Ama bu senin baktıgın bu konudaki resim yüklediğin yer sıkıntı , taş ocağı sakinleri var orda ve epey şube açtılar her yere :)
Bu resimlerde aynı mekandan kare oymanın mezarı halen duruyor ben mezarı buldum ama çalışmak veya açmak gibi bir niyetim olmadıgı için umursamadım .
Çünkü biliyorum şansıma tükürsem , rüzgar vurur yine bana gelir :) :)
Taş ocagiyla işimiz yok
Bana resmî ilk getiren bölgeden biri 4 yıl önce
Bu cek8mleri yapansa
Ocakta sözü geçen biri no problem
Senin bu oymalı yerdeki mezar 2 kepçe ağzı yetermi ?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ata hayran kaldım

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Kamhi Leonard ustam kafayı dağıtmak için iyi olmuş senin adına tekrar allah sabırlar versin .
Güzel görseller..işini bilenler için mutlaka kalmıştır kıyıda köşede..