Kaya mezari olabilirmi

The Thing

C*
Süper Moderatör
Dedektörünüzle sizin aranızdaki istişare sizi nereye götürür bilemiyorum ama, boşluk alamadığınıza göre 1 metre derinliği bir olasılık sayarsak ,öten şey ile aranızda epey bir kütle var demektir.

spartaküs

Member
dedektör normalde metalin büyüklüğüne göre çekme gücü artıyor. Normalde testlerimde 10x50 metal çubuğu dışarıda 40-45 cm den çekiyor sonrası yok yalnız 1 mt tabir olarak kullandım 80 cm 60 cm de olabilir metalin kütlesine göre..2 metal dedektörüde aynı yerde tepkime verdi. Benim çekincem acaba metal özelliği gösteren kaya yada mineral olabilirmi?
Yoksa derinlerde kayanın alt yüzeyinde çapı yani kütlesi büyük metaller olabilirmi. Girişi alt kısım olabilirmi?

turkoglu1

Member
kola şişesinin olduğu fotodaki kesmenin sonu nereye gidiyor? çalılık alanı temizleyip bakma şansınız varsa bi bakın. belki ordan bi iz bulunur

spartaküs

Member
göstermiş olduğunuz yeri temizeyimmi? giriş olabilirmi?

turkoglu1

Member
en bariz işçilik burda gibi geldi bana. yanıltmak istemem. bi bakarsınız toprağın yapısına. duvarlar düz. kabartma oyma olabilir

spartaküs

Member
Anladım, bakarım yalnız sinyal aldığım kısım burası değil ama girişte olabilir. Belkide yan yana kaya mezarı olup birbirine geçişte olabilir..

Tastan

Editör
Hala bir sonuç yokmu bu bölgeden herhangi bir işlemin olmadımı.?