Kaya üzerinde bir yazı. Sizce doğal bir yapı mı bunlar? lütfen destek

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu taşlar aynı zeytinlikdemi. Yer eski rum yaşanti yeri herhalde. İzler burada güzel mezarlar olduğunu söyler. Şayet yakında akarsu var ise bu akarsu bu kanalın güneyli yönlerinde olmalı.
Siz yönleri yazınız biraz daha detay vereceğim.
8a03f7c6-7010-41d1-a8cb-a9bafa748df2.jpg

nemtra00

Yeni Üye
sizce doğal yapı mı bu? ayrıca doğal veya işçilik nasıl farkedilir. böyle bir konu açıldı mı?

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu kadar doğallıkta fazla olur sanırım.
Çevrede ki kayalıkların daha geriden ve her yönden tamamı görünecek şekil de fotoları varsa ekleyiniz.
Screenshot_2022-07-29-17-41-29.png

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
sizce doğal yapı mı bu? ayrıca doğal veya işçilik nasıl farkedilir. böyle bir konu açıldı mı?
Sevgili kardeşim doğal olan ile olmayan kayadaki izlerin halinden murç izlerinden kendini belli eder. Bu izler biliyorsunuz bir alet kullanmadan yapılmaz. O dönemdeki aletler kayalarda izler bırakır mutlaka. Sizin bu kanal doğal değil elbette . Lakin yönleri sordum ona bile bir cevap vermediniz. Anlaşılan bir yardım almak istemiyorsunuz

nemtra00

Yeni Üye
ustam tabiki cevap verceğim ancak noktada değilim şuan. bugün veya yarın gideceğim.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ustam tabiki cevap verceğim ancak noktada değilim şuan. bugün veya yarın gideceğim.
Gidince bölgeyi kontrol ederken dikkat edermisiniz, yüksek duvar gibi kayalığın zeminden bir metre kadar yüksekliğinde su kanalı gibi bir yer varmı ama fotolarda ki gibi değil uzun uzadıya bir kanal varmı diye merak ettim.