Kayadaki isaretler

Murat36

Member
Yarın gündüz yükleyecem üstad attığım fotoyo göre detay istersin orda tekrarlarım yarın yardımını bekliyorum.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Her şey açık ve net ortada döküntülerle uğraşma ustam. X yaptığım noktada kayada ya da toprakta boşluk bak. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 135092

Murat36

Member
Kayada boşluk yok üstad 1 metrelik cubuklar 'la girdim kayadan önünde kayada yerli bi kaya ordan açarak girecektim kayanin altina yerli bütün dağ kayası imkansız gibi almak parca olsa sökecek parca değil

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Çok gizli en ufak bir hatanın yapılmadıgı ve titizlikle kamufule edilmis bir mezar yapmışlardır buraya ..Uç saldık demişsiniz neresinden deneme yaptıgınızı yorumlardan pek anlamadım .Gözüme çarpanları çizdim ,nişin yanındaki işaretin oldugu kayanın çizdiğim gibi hatları var ?Kontrol Ettiniz mi ?Soru işaretli yerde sanırsam bir açıklık mı var . Statülü bir mezar var 2 katlı olabilir alt üst resimlerdeki yapı oyle basit bir seye benzemiyor.Bu geçerken yol üstü çektiğiniz fotolarda güzel yerler ..
Kolay Gelsin Bol şanslar .

Murat36

Member
Çok gizli en ufak bir hatanın yapılmadıgı ve titizlikle kamufule edilmis bir mezar yapmışlardır buraya ..Uç saldık demişsiniz neresinden deneme yaptıgınızı yorumlardan pek anlamadım .Gözüme çarpanları çizdim ,nişin yanındaki işaretin oldugu kayanın çizdiğim gibi hatları var ?Kontrol Ettiniz mi ?Soru işaretli yerde sanırsam bir açıklık mı var . Statülü bir mezar var 2 katlı olabilir alt üst resimlerdeki yapı oyle basit bir seye benzemiyor.Bu geçerken yol üstü çektiğiniz fotolarda güzel yerler ..
Kolay Gelsin Bol şanslar .
Şuan tam da gösterilen yerden girdim zemin kaya 40 cm sonra yerli bir kaya

alaçamlı

Bilgili Üye
hediye yada yakı sunağı olmalı .ön tarafta haç yada dini senbol tahrip edilmiş.yukarıdaki tepede mezarlar olmalı.kutsal sayılan bir dağda olabilir.bir ihtimal de taşın etrafında mezar,içinde de olabilir.sen kırmadıysan senden önce gören kırmıştır.araştırmaya değer bir yer gibi duruyor.roma dönemi ise büyük ihtimalle kaya mezarıdır. kaya yakınında açılmış mezar yoksa girişi bulmayı dene .işaretler eksik.ancak kanatimce yakında kapalı oda mezar olabilir.mühtemelen taşın alt kısmındadır.genellikle öyle çıkıyor